HOTEL BAŤOV OTROKOVICE

Tylova 727, Otrokovice ( Zobrazit mapu)

Rezervovat

Cena od 1 390 Kč

+420 577 650 111, +420 577 650 503
Poslat dotaz
www.hotel-batov.cz

Zlínsko Kongresy Ubytování pro rodiny s dětmi

Poloha

Využijte naše moderní kongresové centrum

Hotel Baťov, který v současnosti funguje jako hotel a kongresové centrum, se nachází v klidném a příjemném prostředí městské čtvrti Baťov v Otrokovicích, nedaleko krajského města Zlín.

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ:

Hotel byl postaven v roce 1936 firmou Baťa a jako projekt světoznámého architekta prof. Ing. Karfíka a stal se nejvýznamnějším objektem zlínského funkcionalismu.

Hotel Baťov je, díky tomu, že kromě poskytování ubytovacích a gastronomických služeb funguje také jako kongresové centrum, vyhledávaným objektem pro pořádání firemních seminářů, konferencí, kulturních a společenských akcí.

Další výhodou hotelu Baťov je jeho vynikající poloha na sjezdu z dálnice. Bez zbytečného zdržování průjezdem centrem města Otrokovice se tak dostanete přímo k hotelu. Velkou výhodou je rovněž skutečnost, že hotelu Baťov a jeho kongresové centrum jsou velmi snadno a rychle dostupné z krajského města Zlín.

NABÍZÍME:

APARTMÁ

Moderní, prostorné dvoulůžkové apartmány jsou vybavené:

- komfortní koupelnou
- trezorem
- minibarem¨
- rychlovarnou konvicí
- telefonem
- připojením k intenetu zdarma

Vybavení koupelen na úrovni **** ( hotelový fén, koupací čepice, odličovací tampony, jednorázový čistič na boty ).

Každý pokoj má svůj nezaměnitelný styl a atmosféru pohledu do okolí Otrokovic. Ubytování v apartmánech je vhodné i pro velmi náročnou klientelu.

Apartmány č. 401, 405, 419, 420 jsou vybaveny TV se satelitním příjmem.
Ostatní apartmány vybaveny TV.

Apartmá č. 405 je z důvodu vyjímečné ZRCADLOVÉ koupelny často využíváno jako :

SVATEBNÍ APARTMÁ PRO NOVOMANŽELE

STANDARD:

Dvoulůžkové, nebo třílůžkové prostorné a pohodlné pokoje vybavené WC, sprchou nebo vanou, konferenčním stolkem, TV a telefonem s pevným připojením k internetu zdarma.
Vybavení koupelen na úrovni **** ( hotelový fén, koupací čepice, odličovací tampony, jednorázový čistič na boty ). K pokojům ve 4. etáži náleží i jedinečná venkovní terasa.

EKONOMICKÁ STUDIA:

Ekonomická studia jsou pokoje rodinného typu složené ze 2 samostatně uzamykatelných pokojů ( na každém pokoji samostatná TV ) společná koupelna. V těchto studiích je možno ubytovat 1 - 4

PARKOVÁNÍ:

130 až 180 parkovacích míst okolo Hotelu Baťov bez platby parkovného 

STRAVOVÁNÍ:

Restaurační zařízení

Hotelu Baťov nabízí kompletní gastronomické služby. Můžete se těšit na pestrá jídla české i mezinárodní kuchyně. Na Vaše přání připravíme kompletní nabídku slavnostního menu, rautu nebo nejrůznějších specialit. Kromě toho Vám během pracovního týdne nabídneme DENNÍ POLEDNÍ MENU, s hotovými jídly již od 60 Kč. 

Hotel Baťov je vhodný pro rekreaci na Zlínsku

Celý objekt hotelu Baťov je velmi prostorný a pohodlný, vhodný pro velké i malé skupiny osob.

Hotel je ideálním místem nejen pro letní rekreaci.

Bezprostřední okolí hotelu Baťov nabízí možnost využít velké přírodní koupaliště Štěrkoviště, předhůří Chřibských lesů, dostatek sportovních možností, nebo lépe poznat baťovský Zlín.

Turistika:

Vzhledem ke své výhodné poloze v moravském regionu je hotel Baťov vhodný také jako výchozí místo pro turistiku a výlety spojené s poznáváním okolních historických měst a kulturních památek: jen namátkou například Hanácké atény - Kroměříž, ZOO Lešná, Buchlov, Hostýn nebo Velehrad.