ubytování "VE DVOŘE"

28.října 864, Jeseník ( Zobrazit mapu)

Rezervovat

Cena od 350 Kč

+420 603 944 828
Poslat dotaz

Jeseníky Ubytování na horách Ubytování pro rodiny s dětmi Levné ubytování

Poloha

Ubytování se nachází v původním bytovém domě, po rekonstrukci, z doby zakladatele lázní Vincence Priessnitze v samotném centru lázeňského města Jeseník.

Nedaleko je autobusové nádraží. Samotné město leží v širokém údolí mezi okolními kopci, kterým vévodí masivní hřeben Šeráku a Keprníku. Vrchol Pradědu s vysílačem je za dobrého počasí na dohled.

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ: 

Ubytování je ve dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek.

Maximum jsou 4 osoby na jeden pokoj, celkem tedy 8 lidí.

VYBAVENÍ POKOJŮ:


U obou pokojů je samostatná koupelna s WC a součástí většího z nich je i kuchyňka vybavená elektrickým vařičem, varnou konvicí a ledničkou, ta je samozřejmě i na druhém pokoji, kde je kuchyňka nahrazena koutem s varnou konvicí a mikrovlnou troubou.

Televize je na každém pokoji a je zde také možnost WiFi připojení k internetu.

V obou pokojích je tedy možnost vaření nebo přihřívání jídel, ale v okolí je také množství jiných možností stravování, které vám rádi doporučíme. Asi 300 m od nás je autobusové nádraží, Penny Market a pěkná restaurace s pizzerií.

K ubytování je samostatný vchod ze dvora a parkování auta je možné bezplatně přímo na ulici a přilehlém parkovišti.

DALŠÍ MOŽNOSTI:

V letních měsících je možnost posezení na zahradě spojené s grilováním, nebo opékáním špekáčků, ale také možnost relaxace na lehátku, nebo posezení u kávy, to už záleží jen na vás.

Kola, lyže a další vybavení můžete uschovat hned za vchodem a budete je mít stále na očích.

MOŽNOSTI V OKOLÍ:

Jeseníky jsou ideální nejen pro pěší turistiku a všechny zimní sporty, ale také pro cyklisty všech kategorií. Půjčovny kol jistě využijí ti nevybavení a ti náročnější bikeři jistě rádi zajedou na nedaleké Rychlebské stezky, které poskytují jedinečný zážitek na jednosměrných stezkách pro MTB a krásné výhledy na hory i nížiny Polska.

Aktivity

MOŽNOSTI V OKOLÍ:

Prostředí je ideální pro turistiku všeho druhu, cyklistiku a veškeré aktivity na čerstvém vzduchu a v krásné přírodě. Možnost půjčení trkových holí a v zimě turistických nesmeků.