CHATA SEDMIDOLÍ

Špindlerův Mlýn 248, Špindlerův Mlýn ( Zobrazit mapu)

Poloha

Horská chata Sedmidolí leží v Krkonoších nad známým horským střediskem Špindlerův Mlýn.

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ:

Horská chata Sedmidolí leží v Krkonoších nad známým horským střediskem Špindlerův Mlýn.

V roce 2009 prošla celkovou rekonstrukcí a dostavbou nových prostor restaurace a kuchyně. Celý objekt byl vybaven zcela novým nábytkem.

- NEKUŘÁCKÉ PROSTŘEDÍ
- PŘÍMO U SJEZDOVKY "DAVIDOVKA"
- UBYTOVÁNÍ PRO RODINY S DĚTMI
- POŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH AKCÍ
- SVATBY, OSLAVY
- POBYTY PRO ŠKOLY, LYŽAŘSÉ KURZY

VYBAVENÍ POKOJŮ:

Všechny pokoje tak mají již své vlastní sociální zařízení, WC a sprchu.

Vzhledem ke své poloze
je Sedmidolí navýsost vhodné místo pro zimní či letní rekreaci a vysokohorskou turistiku, jak pro pěší, běžkaře, tak i cykloturisty.

VYBAVENÍ CHATY:

Společenská místnost

Botárna, lyžárna, restaurace s barem, stolní fotbal, společenská místnost vybavena TV, SAT a DVD. 

Trampolína, hřiště, stolní tenis, ohniště

V letní sezoně nabízíme pro zabavení dětí skákací trampolínu, hřiště pro míčové hry, stolní tenis a ohniště

Pokoj 1 - 1. patro

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 6, z toho 2 lůžka samostatná + 2 lůžka dvoupatrová.

Pokoj 2 - 1. patro

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 4, z toho 2 lůžka samostatná a 1 dvoulůžko patrové.

Pokoj 3 - 1. patro

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 7, z toho 1 lůžko samostatné a 3 dvoupatrová lůžka.

Pokoj 4 - 1. patro

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 5, z toho 1 lůžko samostatné a 2 dvoulůžka patrová.

Pokoj 5 - 2. patro

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 6, z toho 2 lůžka samostatná a 2 dvoulůžka patrová.

Pokoj 6 - 2. patro

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 5, z toho 3 lůžka samostatná a 1 dvoulůžko patrové.

Pokoj 7 - 2. patro

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 6, z toho 2 lůžka samostatná a 2 dvoulůžka patrová.

Pokoj 8 - 2. patro

Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout, umyvadlo) a prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 4 (2 dvoulůžka patrová).

Pokoj 9 - 3. patro

Oba podkrovní pokoje /9, 10/ mají společné sociální zařízení na patře (WC, vana, umyvadlo), pokoj prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 2, obě lůžka jsou samostatná.

Pokoj 10 - 3. patro

Oba podkrovní pokoje /9, 10/ mají společné sociální zařízení na patře (WC, vana, umyvadlo), pokoj prošel kompletní rekonstrukcí v listopadu roku 2007, celkový počet lůžek 3, všechna lůžka jsou samostatná.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování hostů zajištujeme prostřednidtvím vlastní restaurace, která má kapacitu 50 míst.Stolová úprava v restauraci je variabilní a lze ji přizpůsobit i na oslavy či uzavřenou párty.

- polopenze
- ubytování se snídaní
- plná penze
- nebo lze využít nabídky našeho jídleního a vinného lístku

Po předchozí domluvě jsme schopni zajistit stravování pro různé formy diet. 

Nabídka naší kuchyně je pestrá a uspokojí i náročné gurmány. Čepujeme pivo 11° pivovaru Konrad. Naše sedmidolská vinotéka obsahuje širokou nabídku výběrového a jakostního vína z Templářských sklepů Čejkovice. 

ORGANIZUJEME:

Horská chata Sedmidolí nabízí kromě klasického ubytování turistům také možnost ubytování pro školní výlety, školy v přírodě či skupinové výjezdy různých spolků či sportovních oddílů. 

LETNÍ TÁBORY a ŠKOLY V PŘÍRODĚ:

Stravování 5 x denně včetně pitného režimu.

V ceně je ubytování, stravování, poplatek obci.
(duben, květen, červen, září, říjen) MŠ ... 280,- Kč/osoba/den
(duben, květen, červen, září, říjen) 1.stupeň (1. - 5. třída) ... 310,- Kč /osoba/den
Cena (duben, květen, červen, září, říjen) 2.stupeň (6. - 9. třída) a SŠ ... 330,- Kč/osoba/den
Cena (červenec, srpen) při pobytu do 8 dnů ... 310,- Kč / osoba / den (při delším pobytu dle dohody) 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

CENÍK UBYTOVÁNÍ 2019:

Letní sezóna (1.4. - 25.12.)

Ubytování na 1 den / se snídaní a večeří

Dospělí
1 den ... 690,- Kč
2+ dny ... 590,- Kč / den

Dítě do 12 let
1 den ... 590,- Kč
2+ dny ... 490,- Kč / den

Dítě do 2 let ... zdarma

Parkování zdarma u objektu.

Zimní sezóna (1.1. - 30.3.)

Ubytování na 1 den se snídaní a večeří

Dítě do 2 let ... zdarma
Dítě do 12 let ... 550 Kč
Dospělí ... 690 Kč

v ceně zahrnut dovoz a odvoz zavazadel

Vánoce

/ZAVŘENO/

Poplatky:
- příplatek za 1 osobu na pokoji je + 30% z ceny
- domácí mazlíček (pes, kočka, atp.) 50,- Kč / jednorázový poplatek na celou dobu pobytu
- ceny jsou uvedeny včetně DPH
- v ceně není zahrnut poplatek obci, který činí 21 Kč pro dospělou osobu na den
- pro skupinu či hromadný zájezd bez zprostředkovatelů ( min. 5 nocí ) 10 - 19 osob sleva 5 %
- pro skupinu či hromadný zájezd bez zprostředkovatelů ( min. 5 nocí ) 20 a více osob sleva 10 %
- pro stálé zákazníky nabízíme věrnostní program 10% sleva z ceny pobytu

Aktivity

TIPY NA VÝLETY:

Cyklotrasy

Na území Krkonošského národního parku se vyznačení cyklotras liší od značení, které je používané na ostatním území mimo národní park. Jsou zde vyznačeny speciálními dřevěnými značkami s obrázkem cyklisty a číslem trasy.
Na území I. a II. zóny národního parku je zakázáno vjíždět s kolem mimo takto vyznačené trasy.

Mimo území národního parku se v terénu používá k vyznačení cyklotras značení, které je podobné jako značení pěších tras, pouze místo bílých okrajových pruhů je použitá žlutá barva. Na širokých vozových cestách mimo národní park je možné pro orientaci použít také značení pro pěší trasy.

Údolí Bílého Labe
Délka trasy 12 km
* cyklotrasa vhodná pro rodiny s dětmi
Z centra Špindlerova Mlýna (Bílý most) – modrá turistická značka, cyklotrasa č.14 – lanovka Medvědín – cyklotrasa č.16, restaurace Myslivna – Dívčí lávky – bouda U Bílého Labe – žlutá turistická značka, cyklotrasa č.16 (Dřevařská cesta), centrum Špindlerova Mlýna

Labský důl
Délka trasy 8 km
* cyklotrasa vhodná pro rodiny s dětmi
Z centra Špindlerova Mlýna (Bílý most) – modrá turistická značka, cyklotrasa č.14 – lanovka Medvědín – srub KRNAP – Labský důl – a zpět

Špindlerův Mlýn - Špindlerova bouda

Trasa č.1
Délka trasy 18,5 km
Z centra Špindlerova Mlýna (720 m n.m.), cyklotrasa č.15 – Dívčí Lávky – Medvědí koleno – Jelení koleno – Bílý kámen – Erlebachova bouda – Špindlerova bouda (1 198 m n.m.) – Petrova bouda (1 338 m n.m.) – Sedmidolí (1 100 m n.m.) - Davidovy boudy (1 032 m n.m.), cyklotrasa č.15A – zpět do centra Špindlerova Mlýna

Trasa č.2
Délka trasy 15,5 km
* náročná cyklotrasa (stoupání)
Z centra Špindlerova Mlýna (720 m n.m.), po silnici-cyklotrasa č.15 – Dívčí Lávky – Medvědí koleno – Jelení koleno – Bílý kámen, odbočit na cyklotrasu č.15A (modrá turistické značka-Davidova cesta) – Davidovy boudy – modrá turistické značka (Školní cesta) cyklotrasa č.15, Medvědí boudy – zelená turistické trasa, Medvědí koleno – Dívčí lávky – centrum Špindlerova Mlýna

Sjezdovka Davidovka

K dispozici je v zimních měsících sjezdovka Davidovka - horská chata Sedmidolí je situována přímo u této sjezdovky. Provoz sjezdovky a vleku Davidovka (délka cca 1400 m) zajišťuje Skiareál Špindlerův Mlýn.

Pro méně náročné lyžaře a děti ubytované na naší chatě nabízíme zdarma možnost využití menší sjezdovky Sedmidolí za naší chatou, délka přibližně 100 metrů.

Naučná stezka Čertova strouha

Sedmidolí - Davidovy bd. - autobusová zastávka Davidovy bd. - Pod Pevností - Pod Jeleními bd. - Velký vodopád - vodopád Velký skok - Balvanový vodopád - Plotnový vodopád - Bílé Labe - NS Čertova strouha - Stará kovárna - Lužická bd. - Davidovy bd. - Sedmidolí

Délka trasy : cca 14 km

Pramen Labe

Sedmidolí - Petrova bd. - Dívčí kameny - Mužské kameny - Sedlo nad Martinovou bd. - Velký Šišák - Vysoké kolo - Sněžné jámy - Violík -Česká budka - Pramen Labe - Labská bd. - Labský vodopád - Martinova bd. - Medvědí bd. - Davidovy bd. - Sedmidolí

Délka trasy : cca 15 km

Sněžka

Sedmidolí - Petrova bd. - Špindlerovka - Polední kámen - Obří Sedlo - Sněžka - Obří Sedlo - NS Dědictví doby ledové - Luční bd. - Lavinová peřej - Bílé Labe - Lužická bd. - Davidovy bd. - Sedmidolí

Délka trasy : cca 26 km