Další novinky

Sklárna Huť Jakub Tasice zve na 3. ročník Předvánočního
Národní hřebčín Kladruby nad Labem zve všechny své příznivce
Listopadový víkendový tip z Pivovaru Velké Popovice:
Díky velkému zájmu již podruhé Pardubickým klubem kouzel a magie
Výtvarné dílničky, tvořivé workshopy, kreativní nápady a

Myslivecké slavnosti - Národní zemědělské muzeum Praha

V sobotu 20. října od 10 do 17 hodin čeká návštěvníky pražského Národního zemědělského muzea atraktivní program s loveckými psy, sokolnictvím, zvěřinovými specialitami i ukázkami řemesel souvisejících s myslivostí.

Nejen nimrody a příznivce myslivosti, ale i širokou veřejnost zveme na Myslivecké slavnosti. Oblíbená akce se koná zejména na dvoře muzea. Letos opět představí plemena loveckých psů, ukázky řezby ze dřeva a paroží či broušení loveckých nožů, zvěřinové speciality, trubače a způsoby vábení lovné zvěře. Nebudou chybět prodejní stánky plné mysliveckých a loveckých potřeb a publikací s mysliveckou tematikou. Před hlavním vstupem do budovy muzea návštěvníky čekají ukázky práce s dravci. Připravujeme také podzimní kuchařský workshop pro děti v gastrostudiu.

Již od úterý 16. října bude probíhat program pro školní kolektivy, věnovaný lesní pedagogice. Žáci základních škol se tu dozví mnoho nového o myslivosti, o lesní zvěři nebo třeba o tom, jak se chovat v lese. Účast školních skupin je třeba si rezervovat.

Konání akce

od do  
20.10.2018 (Sobota) 20.10.2018 (Sobota) 10:00