Další novinky

Sbor dobrovolných hasičů Praha-Suchdol Vás zve na tradičně velmi
Dračí loď se poprvé objevila před více než 2000 lety v Číně.
Praha Žije Hudbou je ten největší festival v ulicích Prahy.
Cirk-UFF 2018 představil zahraniční program Osmý ročník
Akce proběhne 26. května od 10 do 16 hodin přímo v areálu, kde

Bocross 2018

BobCross je extrémní vyřazovací závod dospělých na dětských plastových bobech. Po vzoru boardcrossu a skicrossu startují čtyři jezdci najednou, bez rozdílu pohlaví, do dalších kol postupují vždy dva nejrychlejší. Trať, na kterou se čtveřice vydává, je zábavná a trochu ztřeštěná, závodníci si užijí klopenky, boule, zpomalovací vlny i menší skoky. Nadupanou atmosféru olympijského stylu tvoří diváci kolem trati s různými bubny, houkačkami a bobcrossovými zvonci, ale i závodníci, kteří si nenechají ujít příležitost řádně se vyparádit. Karneval na bobech zažijete jenom v Karolince na Bobcrossu!

Organizátoři letošního ročníku se rozhodli spojit příjemné s užitečným a věnují polovinu ze startovného Verunce Fojtíkové, nadějné mladé lyžařce, která bohužel po úrazu skončila na invalidním vozíku. Léčba kmenovými buňkami je sice nadějná, ale také velmi nákladná. Přispět Verunce mohou nejen závodníci, po celou dobu závodu bude i pro návštěvníky areálu připravená kasička na příspěvky.

Závod je dvoudenním festivalem pohody a zimní zábavy. V pátek odpoledne pojedou registrovaní závodníci kvalifikační jízdy, budou mít možnost si jednotlivě vyzkoušet profil trati a stanovit si taktiku. V sobotu po obědě podle umístění v kvalifikačních kolech odstartuje první čtveřice a vyřazovacím systémem "pavouk" se určí vítězové. Finále a superfinále se pojede na osvětlené trati, která dodá celé akci slavnostní nádech.

Nudit se rozhodně nebudou ani děti. V sobotu je pro ně jako doprovodný program naplánován dětský PONY závod. Na jednoduché a bezpečné trati jim budou fandit nejen rodiče, ale i PONY robot Jarmil, maskot partnerské firmy vyrábějící nejlepší dřevěnou stavebnici na světě. Stavebnici si budou děti moci vyzkoušet i spolu s rodiči v zázemí PONY stanu.

 Konání akce

od do  
09.03.2018 (Pátek) 09.03.2018 (Pátek)  
10.03.2018 (Sobota) 10.03.2018 (Sobota)