HOTEL ORLÍK

HOTEL ORLÍK

Vystrkov 179
262 84 Březnice

mobil: +420 602 359 388, +420 702 007 554
e-mail: recepce@hotelorlik.cz
web: www.hotelorlik.cz

Sledujte nás na Facebooku


Výlety v okolí

Dobříš
Město Dobříš, vzdálené 16 km severovýchodně od
POPIS UBYTOVÁNÍ:

Areál Hotelu Orlík je oázou klidu v srdci přírody, která může být lékem na všechny smysly,
a dokáže dobít energií po vyčerpávajících pracovních dnech.

Ubytování v neobvykle řešeném a velmi rozlehlém areálu Hotelu Orlík nabízí vše, na co si vzpomenete.

Relaxační komplex nabízí návštěvníkům nejen přátelskou atmosféru, vlídnost a profesionalitu, ale také jedinečné ubytování v srdci přírody, moderní wellness a špičkovou gastronomii, také volnočasové zážitky, vlastní hotelovou pláž a soukromý přístav.

Naleznete zde i ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemní a teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík. 

Organizujeme:

- SPOLEČENSKÉ A FIREMNÍ AKCE
- TEAMBUILDING
- OBCHODNÍ JEDNÁNÍ
- ŠKOLENÍ
- KONFERENCE
- WORKSHOPY
- RAUTY
- OSLAVY VÝROČÍ
- VÝSTAVY
- SPORTOVNÍ POBYTY

VYBAVENÍ UBYTOVÁNÍ:

V nabídce pro vás máme jak prostorné apartmány v hlavní hotelové budově, tak apartmány ve vedlejší budově Garni. Kouzelné a architektonicky řešené v retro stylu jsou apartmány v samostatných vilách, které poskytnou hostům naprosté soukromí a souznění s přírodou.

K apartmánům náleží velká terasa s venkovním grilem a posezením s výhledem do zeleně, nebo na Orlickou přehradu.

HLAVNÍ BUDOVA:

1/2
2 LŮŽKOVÝ POKOJ
Wellness hotel Orlík disponuje 2 dvoulůžkovými pokoji. Ke každému náleží koupelna se sprchovým koutem a WC. V pokoji je také TV a volné připojení k wi-fi. V ceně ubytování je také snídaně formou bufetu.

4 LŮŽKOVÝ APARTMÁN
V nabídce máme hned několik prostorných apartmánů se dvěma pokoji / ložnicemi. Koupelna s vanou i se sprchovým koutem, samostatné WC a prostorná terasa s posezením s výhledem do zeleně. Apartmány jsou ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi i početnější skupiny. V ceně ubytování je také snídaně formou bufetu.

6ti LŮŽKOVÝ APARTMÁN
Prostorné apartmány se třemi pokoji / ložnicemi. Koupelna s vanou i se sprchovým koutem, samostatné WC a prostorná terasa s posezením s výhledem do zeleně. Apartmány jsou ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi i početnější skupiny. V ceně ubytování je také snídaně formou bufetu.

VEDLEJŠÍ HOTELOVÁ BUDOVA - GARNI

Garni je vedlejší hotelová budova vzdálená jen 150 m od budovy hlavní. Pokoje svou dispozicí připomínají spíše byty a mají větší lůžkovou kapacitu, čímž jsou vhodné nejen pro početnější rodiny, ale také pro party kamarádů, či firemní akce. 

1/2
GARNI POKOJ 1+1
Pokoj ve velikosti bytu 1+1 má kapacitu pro 3 osoby s vlastní koupelnou. K většině pokojů přísluší také balkon, nebo terasa. V ceně ubytování je také snídaně formou bufetu.

GARNI POKOJ 2+1
Pokoj ve velikosti bytu 2+1 má kapacitu pro 7 osob. Ubytování se dvěma ložnicemi, vlastní koupelnou. K bytu ve většině případů přísluší také balkon, nebo terasa. V ceně ubytování je také snídaně formou bufetu.

LUXUSNÍ VILY

Nádherné, prostorné vily uprostřed Schwarzenberských lesů nedaleko hotelu.
Pravý gastronomický zážitek si můžete užít v hotelové restauraci, nebo si nechat občerstvení donést až do vily. I pro hosty ve vilách je k dispozici hotelové wellness centrum.

VILA 07 - Luxus (pro max. 12 osob)
V této vile se ubytuje až 12 osob ve čtyřech ložnicích. Vila 7 má také vlastní vybavenou kuchyň s lednicí, prostorný obývací pokoj s TV, jídelnu, koupelnu a dvě WC. Najdete zde i krb. Na terase s krásným výhledem do krajiny je vám k dispozici také venkovní gril. Chcete-li si s sebou vzít svého čtyřnohého miláčka, ubytujte se prosím ve vile č. 8, nebo č. 14.
10 lůžek I 2 přistýlky I 12 osob

VILA 08 - Standard (pro max. 12 osob)
Ve vile č.8 se ubytuje až 12 osob ve čtyřech ložnicích. Vila 8 má vlastní vybavenou kuchyň s lednicí, prostorný obývací pokoj s TV, jídelnu, koupelnu a dvě WC. Najdete zde i krb. Na terase s krásným výhledem do krajiny je vám k dispozici také venkovní gril. Právě v této vile a ve vile č. 14 jsou srdečně vítáni vaši čtyřnozí miláčci.
10 lůžek I 2 přistýlky I 12 osob

VILA 09 - Extra luxus (pro max. 10 osob)
Tato extra luxusní vila je určena až pro 10 osob. Vila má vlastní vybavenou kuchyň s lednicí, prostorný obývací pokoj s TV, jídelnu, tři koupelny a tři WC. I v této vile naleznete krb a na terase s krásným výhledem do krajiny je vám k dispozici také venkovní gril. Chcete-li si s sebou vzít svého čtyřnohého miláčka, ubytujte se prosím ve vile č. 8, nebo č. 14.
8 lůžek I 2 přistýlky I 10 osob

VILA 12 - Luxus (pro max. 12 osob)
V této vile se ubytuje až 12 osob ve čtyřech ložnicích. Vila má vlastní vybavenou kuchyň s lednicí, prostorný obývací pokoj s TV, jídelnu, dvě koupelny a dvě WC. Najdete zde i krb. Na terase s krásným výhledem do krajiny je vám k dispozici také venkovní gril. Chcete-li si s sebou vzít svého čtyřnohého miláčka, ubytujte se prosím ve vile č. 8, nebo č. 14.
10 lůžek I 2 přistýlky I 12 osob

VILA 14 - Standard (pro max. 12 osob)
Ve vile se ubytuje až 12 osob ve čtyřech ložnicích. Vila 14 má vlastní vybavenou kuchyň s lednicí, prostorný obývací pokoj s TV, jídelnu, koupelnu a dvě WC. Najdete zde i krb. Na terase s krásným výhledem do krajiny je vám k dispozici také venkovní gril. Právě v této vile a ve vile č. 8 jsou srdečně vítáni vaši čtyřnozí miláčci.
10 lůžek I 2 přistýlky I 12 osob

RELAX - WELLNESS CENTRUM:

V Resortu & Wellness Hotelu Orlík můžete využít wellness a relaxační zónu, která zahrnuje veškerý komfort pro odpočinek na vaší dovolené. K dispozici je také posilovna s běžícím pásem, šikmou lavicí, rotopedem a fitness činkami i pro ženy. Pohodovou atmosféru našeho wellness centra doplňuje tichá relaxační hudba.

Fínska sauna:
V našem wellness centru jsou vám k dispozici mimo jiné také dvě finské sauny, každá s vlastním ochlazovacím bazénkem, tak neváhejte a přijeďte se prohřát. 

Posilovna:
Máte po luxusním gastronomickém zážitku výčitky svědomí a chcete si dát do těla?
Využijte hotelovou posilovnu (běžící pás, šikmá lavice, rotoped, fitness činky pro ženy aj.)
a následně se odměňte třeba masáží.

Masáže:
Jedinečné masáže... můžete si vybrat celkovou masáž klasickou, sportovní, masáž nohou,
nebo masáž šíje, zad, horních a dolních končetin. V nabídce je také masáž detoxikační nebo lávovými kameny.

STRAVOVÁNÍ:

Zažijte pravý gastronomický zážitek v naší hotelové restauraci, kde si vybere opravdu každý.
V nabídce se objevují mnohé speciality, ale také jídla moderní gastronomie, hotová jídla české kuchyně, těstoviny, marinované steaky či lahodné saláty.

BAR:
Nejen pro večerní posezení s rodinou, nebo přáteli je vám plně k dispozici náš hotelový bar, kde si můžete vychutnat veškeré studené i teplé nápoje z naší nabídky.

ZÁHRADNÍ RESTAURACE:

V horkých letních dnech vás rádi uvítáme v zahradní restauraci Šáteček s venkovním grilem
a Kolibou, ve které je gril na sele a posezení pro až 12 osob. V letních měsících je k dispozici také party stan pro dalších 80 osob.

Zahradní restaurace je ideálním místem pro oslavy, dětské akce, firemní setkání, teambuildingové akce, svatební hostinu, nebo posezení s rodinou. Nabízíme také možnost samostatného pronájmu pro početnější skupiny osob. Restaurace se nachází nedaleko tenisových kurtů a sportovišť, je tedy mimo jiné možné uspořádat zde turnaje s občerstvením. 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

CENÍK UBYTOVÁNÍ 2017:

HLAVNÍ HOTELOVÁ BUDOVA 4*
2 lůžkový pokoj ... 2.400,- Kč
Apartmán 4 lůžko, 6ti lůžko ... 3.600,- Kč

VEDLEJŠÍ HOTELOVÁ BUDOVA 3*
3 lůžkový pokoj ... 1.890,- Kč
7mi lůžkový apartmán ... 2.700,- Kč

LUXUSNÍ VILY pro 10 osob
Standard ... 4.900,-
Luxus ... 8.500,-

POBYTOVÉ A WELLNESS BALÍČKY:
kliknutím na odkaz

PODROBNÝ CENÍK UBYTOVÁNÍ:
kliknutím na odkaz

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto