RESORT SVATÁ KATEŘINA

RESORT SVATÁ KATEŘINA

Svatá Kateřina 327
394 64 Počátky

telefon: +420 565 456 666, +420 565 456 801
mobil: +420 725 585 666
e-mail: info@katerinaresort.cz
web: www.katerinaresort.cz

Sledujte nás na Facebooku


Výlety v okolí

Humpolec
Město, ležící na úpatí Českomoravské vrchoviny,
Mohelnice
Město Mohelnice na potoce Mírovka, 33 km severozápadně od
Želiv
Obec a letovisko nad přehradní nádrží na řece Želivce, 10
POPIS UBYTOVÁNÍ:

Resort Svatá Kateřina disponuje 79 dvoulůžkovými pokoji ve 3 objektech

hotelu Svatá Kateřina

hotelu Garnison
hotelu Gymnasion

Pokoje kategorie standard (Shiraz) jsou v hotelu Gymnasion, kde se nachází dietologická laboratoř s přístrojem InBody 720, cardio fitness, indoor cyclingový sál, 4 tělocvičny, kosmetika, manikúra a pedikúra, sluneční louka RA a masážní kabiny.

Pokoje kategorie standard (Chardonnay) jsou v hotelu Garnison, kde se rovněž nachází obchod Yoga Shop se sportovním a jógovým oblečením, podložkami na cvičení či spirituálními šperky Shivaloka.

Pokoje kategorie superior (Cabernet, Merlot), kategorie deluxe (Sauvignon, Pinot) a kategorie deluxe junior suite (Carmenere) se nacházejí v hotelu Svatá Kateřina, kde také naleznete restauraci Voda, café Orangerie, wellness & spa a 4 hydromasážní vany Aqua Euforica pod širým nebem .

VYBAVENÍ POKOJŮ:

Všechny pokoje jsou velmi pohodlné, vybavené vkusným a stylovým nábytkem.

Pokoj standard (Shiraz)

Dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje jsou umístěny v 1. patře hotelu Gymnasion, který je vzdálen asi 150 m od hotelu Sv. Kateřina. Je zařízen moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené (manželská postel) nebo ve variantě od sebe (tak dobře se ještě neznáme). Koupelna s WC je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky.

Pokoj standard (Chardonnay)

Velmi prostorný dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj s koupelnou a šatnou. Pokoj je umístěn v hotelu Garnison, vzdáleném 70 m od hotelu sv. Kateřina. Je zařízen moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené (manželská postel) nebo ve variantě od sebe (tak dobře se ještě neznáme). Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje je výhled na kostelík Svaté Kateřiny a do lesa. 

Pokoj superior (Cabernet)

Podkrovní dvoulůžkový pokoj se nachází ve 3. patře hotelu Svatá Kateřina. Je zařízen moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené (manželská postel) nebo ve variantě od sebe (tak dobře se ještě neznáme). Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena umyvadlem, sprchovým koutem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje je krásný výhled do přilehlého lesa nebo na jezírka a blízký pramen Sv. Kateřiny.

Pokoj superior (Merlot)

Prostorný dvoulůžkový pokoj se nachází v hotelu Svatá Kateřina a je zařízen moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené (manželská postel) nebo ve variantě od sebe (tak dobře se ještě neznáme). Do pokoje je možné umístit přistýlku. Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena vanou, sprchovým koutem, otopným žebříkem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje je krásný výhled do přilehlého lesa nebo na jezírka a blízký pramen Svaté Kateřiny. 

Pokoj deluxe (Sauvignon)

Prostorný dvoulůžkový pokoj s (vlastní) velkou terasou. Pokoj se nachází v 1. patře hotelu Svatá Kateřina a je zařízen moderním vkusným nábytkem a velkými pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené (manželská postel) nebo ve variantě od sebe (tak dobře se ještě neznáme). Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena vanou, sprchovým koutem, otopným žebříkem a fénem. Topení je umístěno v podlaze. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje a jeho terasy je nádherný výhled na horní a dolní jezírko, kostelík, blízký pramen Svaté Kateřiny a les.

Pokoj deluxe (Pinot)

Prostorný pokoj se nachází v hotelu Svatá Kateřina. Je zařízen stylovým orientálním nábytkem, velkými a pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené (manželská postel) nebo ve variantě od sebe (tak dobře se ještě neznáme). Do pokoje je možné umístit přistýlku. Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena vanou, sprchovým koutem, bidetem, otopným žebříkem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje je nádherný výhled na kostelík a blízký pramen Svaté Kateřiny, horní jezírko a les. 

Deluxe junior suite (Carmenere)

Dvoupokojový suite se nachází v hotelu Svaté Kateřina. Je zařízen stylovým orientálním nábytkem, velkými a pohodlnými postelemi, které lze objednat ve variantě spojené (manželská postel) nebo ve variantě od sebe (tak dobře se ještě neznáme). Do pokoje je možné umístit přistýlku. Koupelna s WC má vlastní okno a je vybavena vanou, sprchovým koutem, bidetem, otopným žebříkem a fénem. Samozřejmostí jsou župany a froté trepky. Z pokoje je nádherný výhled na kostelík a pramen Svaté Kateřiny. 

STRAVOVÁNÍ:

Restaurace VODA 

V restauraci Voda disponujeme celkem šedesáti místy, přičemž stoly mohou být rozmístěny a upraveny podle individuálních přání hostů. Klademe velký důraz na kvalitu používaných surovin a sníženou kalorickou hodnotu pokrmů. 

Cafe Orangerie 

V Orangerii můžeme, pod střechou a v teple, pohostit celkem šedesát hostů. Veranda a Vyhlídka, které jsou propojené s Orangerií, disponují dalšími 36 místy k sezení.

Venkovní molo Zátiší, které lze částečně zastínit markýzou, poskytuje 32 míst. Molo u jezírka nabízí dalších 52 míst ke stolování. 

Kavárna Pavillion 

V interiéru pohodlně pohostíme osmdesát osob, v podloubí a na venkovní terase dalších sto hostů. Tyto prostory jsou mimořádně vhodné pro firemní a společenské akce. V Pavillionu, který je vybaven kuchyní, barem, pánským klubem s kulečníkem, vám připravíme program a pohoštění přesně podle Vaší chuti. Nebudete nikoho rušit a můžete se bavit třeba až do rána. 

BarVIVA 

Hodláte-li pokračovat v konzumaci i po půlnoci, rádi Vás přivítáme v baru BarViva, který sousedí s recepcí hotelu Svatá Kateřina. Nabídneme vám omezený sortiment nápojů, zato však nonstop,
po celou noc. 

RELAX:

Vstup do wellness zahrnuje:
páry, sauny, vnitřní vířivku, relaxační místnosti
Vstup do wellness nezahrnuje:
hydromasážní venkovní jacuzzi a Rasulbath

- sauna
- aromatická sauna 
- parní lázeň
- parní aromatická lázeň
- whirlpool - v bublinkové lázni
- rasulbath - orientální terapie 25´ + 5´
- rasulbath - medové potěšení 25' + 5'
- rasulbath - kokosový sen 25' + 5'
- rasulbath - zázvor (detoxikace) 25' + 5'
- rasulbath - regenerace pokožky 25' + 5'
- relaxační místnosti – Mantra, Samadi, Nirvana
- RA - sluneční louka
- venkovní ochlazovna
- masáže a terapie
- kosmnetika- manikúra

WELLNESS & BEAUTY
kliknutím na odkaz - komplexní nabídka

DALŠÍ MOŽNOSTI:

Resort Svatá Kateřina disponuje sportovišti:

- 3 antukové tenisové kurty
- 1 multifunkční hřiště
- travnaté fotbalové hřiště 40 x 70m
- golfový driving range
- 3 stoly na stolní tenis
- hřiště na petanque

/Volejbal, Tenis, Nohejbal, Badminton, Fotbal, Hokej, Golf driving range, Petanque, Stolní tenis, Frisbee, Psí spřežení, Koně/ 

AKTIVITY & PASIVITY:
kliknutím na odkaz - komplexní nabídka

ORGANIZUJEME TAKE:

- firemní akce
- vzdělávací kurzy
- kongresy
- teambuilding

Komplexní nabídka firemních akcí:
kliknutím na odkaz

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto