Chaty Oaza a Penzion Babička

Chaty Oaza a Penzion Babička

Trojanovice 177
74401 Trojanovice

mobil: +420 724 952 844
e-mail: penzionbabicka@seznam.cz

Sledujte nás na Facebooku


Výlety v okolí

Fulnek
Město, proslulé pobytem Jana Amose Komenského v letech 1618 -
Kopřivnice
Město proslavené výrobou automobilů. V polovině 19. století
Nový Jičín
Historické náměstí je největší ozdobou městské
Odry
Město na řece Odře ve Vítkovské vrchovině bylo založeno ve
Příbor
Městská památková rezervace na říčce Lubině, jejíž

POPIS UBYTOVÁNÍ:

Horské chaty a penzion jsou umístěny v krásné oblasti CHKO Beskydy, nedaleko areálu Pusteven a lanovky na Pustevny.

Penzion Babička je rodinný penzion, s pěti pokoji různé velkosti. Od dvou do 5 lůžek. Je možné také pronájem celého obketu, max. 18 osob.

VYBAVENÍ POKOJŮ:

Pokoje mají vlastní sociální zařízení na pokojích.
Hosté mají k dispozici společenskou místnost s vybavenou kuchyní.

CHATY OAZA, areál celkem s devíti chatami.

Klidné místo na polosamoět u lesa. Chaty jsou od 4 do 8 lůžek.

VYBAVENÍ CHAT:

Kompletně vybavené ( sociální zařízení, sprcha, vybavené kuchyně, lokální vytápění, dle velikosti chat krbová kamna). Mimo hlavní sezónu pobyty pro 2, nebo 3 osoby.

Ubytování nabízíme v chatách od 4 do 8 osob.

Každá chata má vlastní vybavenou kuchyň ( nádobí, rychlovarná konvice, vařič, lednici), sociální zařízení, sprchu, lokální vytápění (celoroční provoz). Topení je plynové, nebo elektrické .Krb ( krbová kamna jsou na chatách pro 5,7 nebo 8 osob : dle velikosti chaty). Jednotlivé chaty jsou podrobně popsány dále. Chaty jsou samostatně umístěné s venkovním posezením a soukromím. Chaty jsou chráněny vzrostlými stromy. Zaposlouchejte se do zpěvu ptáků a užívejte si krásnou dovolenou v Beskydech.

PRO RODINY S DĚTMI: 

Areál je vhodný pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou volejbalové hřiště, stolní tenis, ruské kuželky, trampolína, v létě bazén ( děti do dvou let vstup s plenkou ). Ohniště, možnost zapůjčení grilu k chatě. Dále skluzavky, pískoviště, houpačky aj.

V zimě jsou chaty vytápěné plynem, nebo elektřinou, dle velikosti chaty. Romantiku pobytu navozují také krbová kamna. Při nástupu jsou chaty pro hosty připravené vytopené na cca 20 stupňů. Vytápění chat je dle představ hostů. Ideální dovolená nejen pro prázdniny.Free Wifi v areálu zdarma. Možné ubytování se psem.

Restaurace s celodenním stravováním a vyhlášenou kuchyní je cca 7 minut pěšky od areálu chat, Restaurace U Kociána.

Areál pod Pustevnami , k lanovce na Pustevny je to cca 15 minut pěšky. Není potřeba parkovat na centrálním parkovišti u hotelu Ráztoka. Na Pustevny je možné vyjít pěšky po značených turistických trasách.

Rádi Vám poradíme nejen trasy na Pustevny, ale také krásné nenáročné procházky po okolí. Na daňky, k pramenu s horskou vodou, Mořské oko atd..

PENZION BABIČKA:

A právě zde Vám chce nabídnout své služby útulný horský penzion Babička. Je v blízkosti lanové dráhy na Pustevny (500m), lehce dostupný a přitom v krásném horském prostředí.
Penzion Babička nabízí ubytování pro rodiny, nebo max. 18 osob v 6-ti pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení .TV. Wifi v areálu.

Hosté mají možnost vlastního vaření a stravování ve vybavené kuchyni. K dispozici je společenská místnost. Možnost snídaní a polopenzí v penzionu ( mimo letní prázdniny , Vánoce a Silvestr). Restaurace je cca 300 m od penzionu.

Děti do 15 let sleva, do 3 let zdarma ( bez nároku na lůžko).

DALŠÍ MOŽNOSTI: 

Bazén o letních prázdninách pro děti i dospělé ( rozměr cca 300 x 70 cm). Penzion je oplocený se zahradou s pískovištěm a venkovním posezením, houpačka, skluzavka., ohniště ( dřevo není k dispozici, možnost zakoupení.) S výhledem na horu Radhošť, kde můžete v klidu strávit své dovolenkové chvíle. Rádi Vám osobně zodpovíme Vaše dotazy!

Parkování zdarma u objektu

Možnost objednání polopenzí nebo snídaní (mimo letní prázdniny, Vánoce, Silvestr).

Penzion Babička je uzpůsoben k hromadné i individuální rekreaci. Dovolenou na horách zde mohou strávit rodiny s dětmi, skupiny přátel, sportovní kluby i školní mládež. Ideální dovolená jarní a letní prázdniny.  

 

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto