LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV

LÉČEBNÉ LÁZNĚ JÁCHYMOV

T. G. Masaryka 415
36251 Jáchymov

telefon: +420 353 833 333
fax: + 420 353 831 027
e-mail: info@laznejachymov.cz
web: www.laznejachymov.cz/

Sledujte nás na Facebooku


Výlety v okolí

Andělská Hora
Obec pod nápadným vrchem, na kterém se tyčí zříceniny
Bečov nad Teplou
V údolí říčky Teplé leží malebné město s dominantou
Boží Dar
Nejvýše položené město v Čechách (1028 m), na hraničním
Horní Blatná
Původně královské horní město bylo založeno při
Jáchymov
Několik světových prvenství má krušnohorské město, jehož
Karlovy Vary
Městská památková zóna, nejslavnější a
Klínovec
Nejvyšší hora Krušných hor (1244 m), prvotřídní
Svatošské skály
Skupina mohutných žulových skal na levém břehu Ohře
Teplá
Na významné obchodní stezce stávala původně celnice - po
Žlutice
Město slavných husitských tradic a zajímavých památek
POPIS:

Lázně Jáchymov jsou známy svou tradicí a léčebným účinkem radonové vody. Radonová voda působí velmi dobře na lidský organismus. Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody.

Lázně Jáchymov nabízí komfortní ubytování a péči na vysoké úrovni.

Lázeňský hotel RADIUM PALACE
se nalézá uprostřed rozsáhlého lesoparku a působí v zeleni stromů jako krásný perlový náhrdelník. Budova Radium Palace byla vystavěna v roce 1912 na popud Vídeňské akciové společnosti, v jejímž čele stál hrabě Arnošt Tarrouca, na místě původního hostince. Ve své době byl Radium Palace jedním z nejmodernějších lázeňských hotelů ve střední Evropě. Hned v roce 1913 navštívilo hotel 2 470 hostů. Vysokou úroveň si lázeňský hotel snaží udržet dodnes, pro srovnání v roce 2009 se v Radium Paláci léčilo již 6 331 hostů z celého světa.

Rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací prošel hotel začátkem roku 1995.

Ubytování
Hotel disponuje cekem 160 stylovými jedno, dvou a třílůžkovými pokoji, vhodnými i pro pobyt rodin s dětmi. Pokoje jsou rozdělené do pěti kategorií: Apartmány, Superior Plus, Superior, Junior Suite a I.A. Celkem 4 pokoje jsou bezbariérové a pokoje na 5. patře jsou klimatizované (kat. Junior Suite). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, županem a fénem, WC, TV se satelitními programy, minibarem, trezorem a telefonem. Dětská postýlka je k dispozici zdarma.

Strava
Stravování je možné ve čtyřech restauracích. Snídaně jsou organizovány formou bufetu, k obědu a k večeři je k dispozici studený raut a výběr z 5 teplých pokrmů, servírovaných obsluhou. Pro naše hosty nabízíme také „Modrou restauraci", kde je způsob stravování á la carte. Tato restaurace je klientům přístupná za úhradu dle volné kapacity. Hotelovým hostům i veřejnosti je pak k dispozici hotelová kavárna „Zimní zahrada", kde podáváme čerstvé zákusky přímo od hotelového mistra cukráře. Vybrat si zde můžete ze široké nabídky kávy a dalších nápojů, případně si lze objednat menu z jídelního lístku.

Léčení
Léčení: široká nabídka léčebných, relaxačních a wellness pobytů, možnost dokoupení dalších procedur a jejich cenově výhodných balíčků, dostupnost procedur i těžce postiženým, nepřetržitá zdravotnická služba, všechny procedury v hotelu.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

HOTEL BĚHOUNEK

Popis
Ve svahu nad jáchymovským údolím se nachází lázeňský hotel Běhounek***+, který od roku 1975 tvoří jeho nepřehlédnutelnou dominantu. Pro svou prostornost, vzdušnost a jedinečný výhled do okolí Krušných hor ze svých teras a balkonů se stal oblíbeným místem mnoha návštěvníků. V letních měsících je hostům k dispozici i prostorná sluneční terasa s lehátky.
Rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací prošel hotel začátkem roku 2009.

Ubytování
Hotel disponuje cekem 160 pokoji - 50 jednolůžkovými, 106 dvoulůžkovými, z nichž 6 je bezbariérových
a 4 komfortně zařízenými apartmány.
Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení pokojů:
balkon, koupelna se sprchovým koutem, WC, fén, TV se satelitními programy, minibar, telefon, trezor, možnost internetového připojení

Strava
Stravování probíhá formou švédských stolů ve dvou prostorných restauracích, v hotelové kavárně formou a lá carte

Léčení
široká nabídka léčebných, relaxačních a wellness pobytů, možnost dokoupení dalších procedur a jejich cenově výhodných balíčků, dostupnost procedur i těžce postiženým, nepřetržitá zdravotnická služba, všechny procedury v hotel

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

HOTEL DALIBOR

Popis
Vila z roku 1930 je dependance patřící k lázeňskému hotelu Běhounek, v jehož blízkosti se nachází. Budova má 4 podlaží.
Výtah a spojení s hlavní budovou (Běhounek) pomocí krytého koridoru zvyšuje komfort ubytování na této dependanci.

Kategorie:

Apartmán Dalibor
komfortně zařízené pokoje – obývací pokoj s malou kuchyňkou a ložnice. Koupelna se sprchovým koutem, fénem, WC. SAT-TV, telefon, trezor, lednice nebo minibar, možnost 2 přistýlek
Zdarma: internetové připojení, zapůjčení županu

Suite Dalibor
komfortně zařízené pokoje – obývací pokoj s ložnicí, koupelna se sprchovým koutem a fénem, samostatné WC, SAT-TV, telefon, trezor, lednice nebo minibar, možnost 2 přistýlek
Zdarma: internetové připojení, zapůjčení županu

Studio Dalibor
větší, komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje pod střechou s možností přistýlky a s čajovou kuchyňkou, koupelna se sprchovým koutem, fénem a WC. SAT-TV, telefon, trezor, lednice nebo minibar. Možnost internetového připojení za poplatek

Stravování:
zajištěno v LH Běhounek formou švédských stolů nebo formou á la carte v hotelové kavárně

Léčení:
všechny procedury se čerpají v LH Běhounek

Služby a kultura:
doplňkové služby včetně společenského a kulturního vyžití jsou klientům k dispozici nejen v LH Běhounek, ale i v ostatních lázeňských zařízeních. Parkoviště před budovou. (za poplatek 70 Kč / den)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

PENZION DAGMAR

Ubytování
Pension Dagmar, který tvoří 2 propojené domy se slunečnými terasami, se nachází v mírném svahu v blízkosti lázeňského komplexu Curie*** (cca 250 m).
Disponuje ubytovací kapacitou 29 pokojů s 54 lůžky.
7 pokojů je v kategorii Studio s kuchyňkou s max. 2 přistýlkami. Plánek pokojů si můžete prohlédnout.

VYBAVENÍ POKOJŮ:

Všechny pokoje jsou vybaveny
sprchou, WC a SAT-TV. Připojení k internetu na pokojích je přes zapůjčený modem za poplatek. Bezplatná bezdrátová síť je k dispozici v restauraci pensionu, kde se hosté stravují. Léčebné procedury jsou poskytovány v Lázeňském centru Agricola nebo v komplexu Curie.

V pensionu se dále nachází úschovna kol a lyží a malé wellness - vířivá koupel, sauna, parní sauna a útulná odpočinková místnost pro relaxaci (150 Kč/ 90 min.). Hostům nabízíme bohatý program kulturních a společenských akcí a doplňkové služby ostatních lázeňských zařízení. Parkování je možné na parkovištích v areálu lázní (70 Kč / den) nebo na parkovišti bez obsluhy u pensionu Dagmar (50 Kč / den).

Penzion je ideálním místem pro turisty, cyklisty nebo lyžaře, kteří ocení rodinnou atmosféru. 
 

foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto