KONGRES HOTEL JEZERKA

KONGRES HOTEL JEZERKA

538 07 Seč - Ústupky 278

telefon: +420 469 676 327, +420 469 676 354
mobil: +420 604 590 788
e-mail: recepce@jezerka.cz
web: www.hotel-jezerka.cz

rating: ****

Sledujte nás na Facebooku


Výlety v okolí

Chrudim
Farní kostel ze 14. století, kapucínský klášter s kostelem
Lichnice
Z dálky viditelná zřícenina hradu nedaleko Třemošnice v
Slatiňany
Město a oblíbené letovisko na úpatí Železných hor při
MOŽNÉ AKTIVITY V HOTELU:

Hosté hotelu i návštěvníci z okolí mají celoročně k dispozici
vnitřní 12-ti metrový bazén, vířivku, parní saunu a infrakabinu. Součástí hotelového vnitřního bazénu je i vířivka, parní sauna, infrakabina a vertikální solárium.

V letních měsících mohou návštěvníci využít venkovní vyhřívaný bazén o rozměrech 20 x 8 m, hloubkou 1,5m. Součástí je i dětské brouzdaliště pro nejmenší.

Nově je v hotelu k dispozici jedno z nejmodernějších Wellness & Spa v České republice, které se rozprostírá na více než 800m2. Obsahuje 7x saunu, 3x relaxační a ochlazovací bazén, 3x vířivka, masáže a spousty dalších aktivit. Dále je k dispozici privátní mini wellness s vířivkou a saunou pro absolutní soukromí. 

Hotel je vybaven posilovnou se základními posilovacími stroji.

Hotelovým hostům i návštěvníkům hotelu jsou k dispozici dvě plnohodnotné bowlingové dráhy, dva squashové kurty a dva antukové tenisové kurty. Dále venkovní univerzální hřiště a krytá tělocvična s pinpongovými stoly.

Profesionální golfový simulátor Visual Sports Golf je zcela realistický simulátor golfu, včetně tří patovacích jamek, které jsou v místě trenažeru. Pro ty, kteří nehrají golf, je možné využít simulaci střelby hokejkou a pukem na hokejovou branku, nebo střelbu míčem na branku fotbalovou. To vše ve zcela reálné grafice a v různých stupních obtížnosti.

Naše profesionální střelnice je krytá a otevřená pro veřejnost s celoročním provozem. Pokud je Vám 18 let, přijďte si zastřílet, nepotřebujete zbrojní průkaz ani vlastní zbraň. Na místě je Vám k dispozici instruktor, který Vám zapůjčí zbraň a po celou dobu se Vám bude věnovat. K dispozici je i laserové střelnice s replikami zbraní a zobrazováním cílů videoprojekcí.

Přímo na budově hotelu najdete cvičnou horolezeckou stěnu, kterou si mohou zdatní návštěvníci hotelu zkusit zdolat. Samozřejmě pod dohledem zkušeného instruktora.
foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto foto