Penzion Láska

Vyskeř 86, Vyskeř ( Zobrazit mapu)

Poloha

Využijte naše ubytovací služby v centru obce Vyskeř v objektu bývalé pekárny a prodejny potravin.

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ:


Nabízíme ubytování v pěti samostatných apartmánech v 1. NP a 2. NP. V bezprostřední blízkosti se nachází dětské hřiště v majetku obce Vyskeř, proto je ubytování ideální pro rodiny s dětmi.

Snažili jsme se pro Vás vytvořit ubytování, ve kterém se budete cítit jako doma.

VYBAVENÍ APARTMÁNŮ:

Každý apartmán je vybaven

- televizí
- bezdrátovým internetem
- kuchyňkou
se sklokeramickou deskou a lednicí, základním nádobím (12x sklenice, 6x hrníčky, 18x talíř, mísa na salát, košík na pečivo, sada příborů, 2 nože, 2 hrnce a teflonová pánev) a elektrickou konvicí.

V ceně ubytování jsou k dispozici lůžkoviny s povlečením, ručníky a utěrky dle počtu ubytovaných a toaletní papír.

V koupelně
je umyvadlo s mýdlem, sprchový kout a toaleta.

Okna jsou opatřena žaluziemi k zatemnění.
V celém objektu je centrální topení na tuhá paliva – pelety, které obsluhují majitelé.

Parkování osobních vozů je zdarma na přilehlém pozemku majitelů.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Apartmány jsme pojmenovali podle barvy koupelny:

„Růžový" apartmán
ve stylu provence, umístěný v 2.NP na SZ, s max. 3 lůžky je mezonetový (velikost 34 m2). V přízemí se nachází jídelní stůl, kuchyňka a vstup do koupelny s toaletou. V dalším poschodí se skoseným stropem přístupném po dřevěném schodišti je samostatná postel (80×200 cm), u které je dětský koutek s hračkami, manželské dvojlůžko (160×200 cm) a TV. Pod střešním oknem jsou dvě křesílka se stolkem.

„Zelený" apartmán
ve venkovském stylu, umístěný v 2.NP na SV, s max. 4 lůžky je také mezonetový (velikost 43 m2 ). V přízemí je kuchyňka, jídelní stůl, vstup do koupelny s toaletou, manželské dvojlůžko (160×200 cm), skříňka na oblečení, TV a vchod na balkon. V dalším poschodí přístupném po dřevěném schodišti se skoseným stropem jsou dvě samostatná lůžka (90×200 cm a 120×200 cm ), skříňka na oblečení a dětský koutek s hračkami. Pro posezení na balkóně jsou připraveny 2 rozkládací židle.

„Modrý" apartmán
apartmán je v selském stylu, umístěný v 2.NP na JV, s max. 4 lůžky (velikost 33 m2). Ve vstupní místnosti je vstup do koupelny s toaletou, kuchyňka, jídelní stůl se 4 židlemi, TV, kožená pohovka s odkládacím stolečkem. V ložnici je dvojlůžko 180 x200 cm a dvě jednolůžka 90×200 cm, skříňka na kufry a šatní skříň.

„Bílý" apartmán
je v rustikálním stylu, umístěný v 1.NP na JV, s max. 4 lůžky (velikost 32 m2). Ve vstupní místnosti je vstup do koupelny s toaletou, kuchyňka, jídelní stůl se 4 židlemi, kožená pohovka s odkládacím stolečkem. V ložnici je dvojlůžko 180 x200 cm, dvě samostatná lůžka 90×200 cm, TV, skříňka na kufry a šatní skříň.

„Červený" apartmán
je ve venkovském stylu s kombinací kovu, umístěný v 1.NP na SZ, s max. 4 lůžky (velikost 39 m2). Ve vstupní místnosti je kuchyňka, jídelní stůl, TV, kožená pohovka, stolek s křeslem a manželské dvojlůžko (180 x 200 cm). Ve druhé místnosti jsou dvě postele (80 x 200 cm a 90 x 200 cm), šatní skříň, odkládací stolek s křeslem a vstup do koupelny s toaletou.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

DALŠÍ MOŽNOSTI:

V 1. PP se nachází recepce
s aktuálními propagačními materiály z Českého ráje a přilehlého okolí a společenská místnost s barem, stáčecím zařízením, mikrovlnou troubou, topinkovačem, TV, posezením pro max. 19 osob a hracím koutkem pro děti se stolními hrami a dětskými knihami.

Ubytovaným hostům můžeme zajistit za úplatu nákup pivního sudu dle konkrétního požadavku.


V letních měsících
na oploceném pozemku ubytovaným nabízíme venkovní posezení pod kovovým altánem, dále jsou k dispozici 2 polohovací židle na slunění.

Ve spodní části zahrady je vytvořeno místo s posezením a ohništěm.

Hostům můžeme nabídnout za úplatu služby půjčovny sportovních potřeb: in-line brusle (vhodná plocha na bruslení je vzdálena cca 3 km), tenisové rakety, síť a míče na volejbal či nohejbal (hřiště je vzdáleno od penzionu cca 250 m).

Půjčovna jízdních kol:

Dále můžeme nabídnout ubytovaným kola zn. MERIDA, která máme v naší půjčovně kol.

Samozřejmostí je možnost uložení vlastních kol ubytovaných v přilehlých prostorách.