Penzion Farma Dvorec

Radnice 625, Radnice ( Zobrazit mapu)

Poloha

Po dálnici D5 Praha-Rozvadov, sjezd na 62. kilometru na Rokycany. Dále po silnici 232 přes obce Litohlavy-Osek-Březina-Bezděkov-Břasy-Újezd u Sv. Kříže. 200 m za obcí Újezd u Sv. Kříže zahněte vpravo.

GPS

49.8705421,13.5738953,15z

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ:

Jsme rodinný penzion, a tak se snažíme přistupovat k našim hostům jako k rodinným přátelům.

Záleží nám na kvalitě a na dobrém pocitu našich hostů, proto nabízíme hostům jen to, co bychom sami ocenili.

Kromě ubytování nabízíme spoustu aktivit - prohlídky farmy (kdy si chovaná zvířátka můžete pohladit, pomazlit, nakrmit, najdete zde jeleny, daňky, muflony, lamu, koně a spoustu dalšího), rybolov, střelbu na asfaltové holuby, masáže, večerní nebo ranní cvičení jógy v přírodě aj.

Organizujeme Firemní akce:

Areál je na samotě a nabízí super možnosti pro ničím nerušenou a romantickou svatbu, rodinnou oslavu nebo firemní školení a teambuildingové akce.

NABÍZÍME:

Nabízíme ubytování v příjemných a pravidelně udržovaných pokojích.

Kromě pokojů nabízíme i ubytování v chatkách, stání pro karavany nebo místa pro stany.

VYBAVENÍ POKOJŮ:

Každý pokoj má:

- vlastní sociální zařízení
- ledničku
- úložný prostor
- hosté mají k dispozici ručníky a hygienické potřeby

Součástí některých pokojů je také kuchyňka.

STRAVOVÁNÍ:

V restauraci penzionu je možné si předem domluvit stravování (výběr z aktuální nabídky 1-2 druhů jídel).

Provoz restaurace je však vymezen na konané akce a objednávky předem a v případě, že nemají hosté penzionu domluvené stravování, může být restaurace uzavřena.

ORGANIZUJEME:

Areál farmy nabízí například střelnici na asfaltové holuby nebo chovný rybník a rozloha přibližně 36 hektarů poskytuje dostatek prostoru pro různé úkoly v přirozeném prostředí.

Školící místnost je vhodná pro menší školení, to znamená cca do 25 osob, je vybavena projekčním plátnem, flipchartem, Wi-fi připojením, a pro zpříjemnění atmosféry, také kachlovými kamny.

Dojem z povedené akce doladí výborná domácí kuchyně a její pokrmy připravované z farmových zdrojů. 

FARMA:

Prohlídky farmy

Pro školy, školky, tábory, svatby, firmy a v neposlední řadě pro návštěvníky penzionu a veřejnost nabízíme nevšední prohlídku farmy. Během přibližně hodinové procházky se dozvíte mnoho skutečností ze života chovaných zvířat. Zvířata jsou na návštěvy zvyklá a přijdou se s Vámi pozdravit, můžete si je tak pohladit nebo přímo nakrmit, krmivo Vám připravíme. 

Aktivity

MOŽNOSTI V OKOLÍ:

Ať už na farmě nebo v jejím okolí lze podniknout tolik věcí ... najdete je všechny

kliknutím na odkaz


Doprava

Do Újezdu u sv. Kříže lze dojet autobusem (2 km), do Radnic vlakem (3,5 km)

Tip

Přijeďte na krásnou klidnou dovolenou, kterou si Vy i Vaše děti užujete se zvířátky na farmě, děti svezou oslíci, maminky si užijí masáž a jógu a tatínkové rybolov a střelbu na asfaltové holuby. Společně může celá rodina vyrazit na kolo do přírody nebo na single traily a pumptracky v blízkém okolí. Dalekonení ani řeka Berounka, n akteré se dá na raftu užít také spousta zábavy.