HOTEL BRISTOL

Sadová 19, Karlovy Vary ( Zobrazit mapu)

Poloha

Hlavní budova impozantího hotelového komplexu společnosti Bristol Group a nachází se v těsné blízkosti Sadové kolonády a lázeňského parku.

Hosté mohou ke svému odpočinku využít také příjemný park Westend přímo v areálu hotelového komplexu. Hotel nabízí také krytý bazén, saunu a široký výběr léčebných a lázeňských procedur, které jsou poskytovány odborným personálem. Letiště je vzdálené pouhé 4 km

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ:

Atraktivní poloha v centru největších českých lázní.

Hotel BRISTOL, jakožto hlavní budova impozantního hotelového komplexu BRISTOL GROUP, se nachází se na jedné z nejkrásnějších ulic ve městě, v těsné blízkosti minerálních pramenů a kolonád.

Hotel poskytuje ubytování v 24 pokojích (16 dvoulůžkových a 8 jednolůžkových) a 12 apartmánech a nabízí také krytý bazén, saunu a široký výběr léčebných a lázeňských procedur.

 HOTELOVÉ SLUŽBY:

- non-stop recepce
- restaurant 2 výtahy
- lobby bar
- free WI-FI
- vlastní Balneoprovoz
- portýr
- směnárna
- bazén
- sauna
- pára
- whirlpool
- estetické centrum
- wellness 


Jednolůžkový pokoj:

Pokoj určený pouze pro jednu osobu. Vybavení: postel 100x200cm, televizor s TV servisem a 24 satelitními programy, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, sejf, chladnička s minibarem, koupelna s vanou a toaletou, vysoušeč vlasů, pantofle a župan, kosmetická sada, balkon. 

Dvoulůžkový pokoj:

Pokoj určený pouze pro 2 osoby bez možnosti přistýlky. Vybavení: postel 200x200cm (na žádost možné rozdělení na dvě samostatná lůžka), televizor s TV servisem a 24 satelitními programy, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, sejf, chladnička s minibarem, koupelna s vanou a toaletou, vysoušeč vlasů, pantofle a župan, kosmetická sada, balkon. 

Apartmá:

Dvě oddělené místnosti - obývací pokoj a ložnice s možností přistýlky. Vybavení: postel 200x200cm (na žádost možné rozdělení na dvě samostatná lůžka), televizor s TV servisem a 24 satelitními programy, telefon s přímou volbou, bezplatné připojení k internetu, sejf, chladnička s minibarem, koupelna s vanou, toaletou a bidetem, vysoušeč vlasů, pantofle a župan, kosmetická sada, balkon. 

STRAVOVÁNÍ

RESTAURACE BRISTOL PALACE

Stylová restaurace nabízí pestrý výběr pokrmů české i mezinárodní kuchyně v příjemném prostředí s nádherným výhledem.

Bohatá denní nabídka je doplněna o tzv. "Royal menu“ tak, aby mohli klienti ochutnat i zajímavé kulinářské novinky a gastronomické speciality.

"Royal menu" se mění každý den a obsahuje 2 předkrmy, 2 polévky a 7 hlavních chodů, z nichž 1 je vegetariánský a 1 dietní.

Snídaně se podává formou bufetu s velkým výběrem ovoce, zeleninových salátů, pečiva, sýrů, uzenin, mléčných výrobků, obilných kaší, zákusků a nápojů. Ze speciálního tříchodového menu si mohou hosté vybírat ze 3 polévek, 5 teplých jídel a 5 příloh. K dispozici je také velký výběr dietních jídel. Za poplatek je možnost individuálního stravování pro zvláštní diety (bez laktózy, bezlepková, feniketanerie), stejně jako halal. Vaše přání, prosím, uveďte při rezervaci.

7:30 – 10:30 snídaně formou bufetu
12:30 – 15:00 oběd formou menu
18:00 – 20:30 večeře formou menu

V našem hotelu je též nabídka dietního stravování.

LOBBY BAR PALACE
Klienti si mohou vybrat nejen z bohaté nabídky kávy, čajů, alkoholických a nealkoholických nápojů, ale také ochutnat čerstvé domácí moučníky nebo domácí limonády.

Aktivity

* WELLNESS :

BAZÉN (21 m, nepravidelný tvar )

WHIRPOOL

PARNÍ + FINSKÁ SAUNA

FITNESS

* JÓGA STUDIO

* BOWLING CENTRUM