Apartmány Velké Losiny

Lázeňská 674, Velké Losiny ( Zobrazit mapu)

Poloha

Lokace našich apartmánů v centru Velkých Losin je ideálním kompromisem jak pro milovníky sportovních - horských aktivit v Jeseníkách, tak i pro zájemce o klidný odpočinek v příjemném prostředí lázeňského městečka, se zvýhodněnou možností využití termálních bazénů či léčebných procedur místních lázní po celý rok.

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ:

Lokace našich apartmánů v centru Velkých Losin je ideálním kompromisem jak pro milovníky sportovních - horských aktivit v Jeseníkách, tak i pro zájemce o klidný odpočinek v příjemném prostředí lázeňského městečka, se zvýhodněnou možností využití termálních bazénů či léčebných procedur místních lázní po celý rok.

Nové apartmány 5 x 1+kk, 1 x 2+kk pro 1-6 osob, v nově vybudovaném objektu, přímo v klidném centru, láz. park 150 m, Thermepark 500 m.

Prostorné, moderní pokoje 30 m2, sam. soc. zařízení, kompletní vybavení, WIFI, výtah, sklep, vyhrazené park. místo.

VYBAVENÍ APARTMÁNŮ:

Každý apartmán nabízí

Pokoj s plně vybaveným:
- kuchyňským koutem
- lednicí
- mikrovlnnou troubu
- TV
- vysokorychlostní připojení WiFi
- WC
- sprchový kout
- pro každého hosta ložní prádlo a ručníky
- lodžii/balkón se zahradním nábytkem
- sklepní kóji pro bezpečné uložení lyží nebo kol
- parkoviště.

Apartmán č. 20 navíc disponuje samostatnou ložnicí se čtyřmi lůžky (manželská a patrová postel). Druhou místnost pak tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, v chodbě najdete koupelnu a samostatné WC. Nechybí ani prostorná lodžie se zahradním nábytkem a sklepní kójí. 

V objektu obchod smíšené zboží, cukrárna, infcentrum. Do 50m restaurace - stravování, lékárna, 150 m vlak. zastávka.

Ideální ubytování pro rodiny s dětmi i manželské páry. Procházky po městečku, dětské víceúčelové centrum, zámek Velké Losiny.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

CENÍK UBYTOVÁNÍ 2018:

Ceník ubytování za 1 apartmán (dispozice 1+kk)*

Při ubytování na 1 noc
2 osoby ... 1000 Kč / noc
3 osoby ... 1200 Kč / noc
4 osoby ... 1400 Kč / noc
5 osob ... 1600 Kč / noc

Při ubytování na 2 a více nocí
2 osoby ... 900 Kč / noc
3 osoby ... 1100 Kč / noc
4 osoby ... 1300 Kč / noc
5 osob ... 1500 Kč / noc

Ceník ubytování za 1 apartmán (dispozice 2+kk)*

Při ubytování na 1 noc
2 osoby ... 1300 Kč / noc
3 osoby ... 1500 Kč / noc
4 osoby ... 1700 Kč / noc
5 osob ... 1900 Kč / noc

Při ubytování na 2 a více nocí
2 osoby ... 1200 Kč / noc
3 osoby ... 1400 Kč / noc
4 osoby ... 1600 Kč / noc
5 osob ... 1800 Kč / noc

Ubytování pro děti do 2 let zdarma bez nároku na lůžko. Dvě a více dětí do dvou let za příplatek 200 Kč na noc.

* Cena nezahrnuje lázeňský a ubytovací poplatek (20 Kč/den/osobu ve věku 18-70 let). Ubytování je možné od 14:00, vyklízení pokojů do 10:00 hod. Přijímáme pouze platbu v hotovosti. Uvedené ceny jsou platné od 1.1.2017.

Termální balíček za výhodnou cenu**
K ubytování nabízíme možnost objednání Termálního balíčku v ceně 500 Kč za osobu.

Balíček obsahuje:
1 x klasická masáž částečná
1 x vířivá koupel
1 x 60 min. vstup do vnitřního termálního bazénu
** Objednání tohoto balíčku lze minimálně 7 dní před nástupem na ubytování!

Jako další služby nabízíme
půjčovnu kol 

 

Aktivity

MOŽNÉ AKTIVITY V OKOLÍ:

Apartmány se nacházejí ve velice atraktivní oblasti podhůří Jeseníků v centru malebného městečka Velké Losiny. Poloha apartmánů nabízí pestrou škálu aktivit v okolí. Vybrali jsme pro Vás jedny z nejzajímavějších.

Termální park Velké Losiny -Unikátní termální park, jediný svého druhu v České republice, který nabízí devatero termálních bazénů, vodní atrakce, čtyři typy saun, masáže a mnoho dalších atrakcí pro Vás i Vaše děti.

Ski areál KOUTY - Nový lyžařský areál v Koutech nad Desnou disponující šestisedačkovou lanovkou a nejdelší sjezdovkou v ČR. Web kamera.

Ski areál FIGURA – PRADĚD - Lyžařské středisko s šesti vleky, řadou možností stravování i ubytování na svazích Pradědu. Web kamera.

Ski areál ČERVENOHORSKÉ SEDLO - Jeden z nejoblíbenějších skiareálů v ČR s osmi vleky a nočním lyžováním.
Web kamera.

Ski areál ŠINDELNÁ - Zalyžovat si můžete na jednom ze tří menších vleků včetně jednoho pro děti. Sjezdovky se uměle zasněžují a nechybí ani oblíbené noční lyžování. Web kamera.

Ski areál PŘEMYSLOV - Patří mezi nejmodernější lyžařská střediska v oblasti Jeseníků. Byl vybudován v letech 2006 – 2007 za spoluúčasti finančních prostředků Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Evropské unie. Web kamera.

Ski areál KOCIÁN - Lyžování přímo v Loučné nabízí ski areál Kocián.

Ski areál KAREŠ - Lyžařské středisko se třemi vleky a nočním lyžováním. Vhodné pro méně náročné lyžaře.

Areál zdraví Velké Losiny - Víceúčelová hala, dětské hřiště a aodpočinková zóna.

Aquacentrum Šumperk - Koupaliště, krytý bazén, tobogán, dětský bazén, masáže, finská sauna.

Koupaliště a krytý bazén Zábřeh

Pěší a běžecké trasy

Rybolov

Tenisové kurty

Cyklostezky

Možnost stravování v přilehlé restauraci

Infocentrum s internetovým připojením

Sportovní potřeby / Půjčovna

Rehabilitační ordinace

Obchod

Cukrárna

Kulturní památky a ostatní tipy na výlet

Zámek Velké Losiny - Za panování Žerotínů došlo ve Velkých Losinách k značnému rozkvětu a to obzvláště po roce 1562, kdy se vykoupil Šumperk a zdejší pevnost se stala centrem panství. Období rozkvětu bývá spojováno hlavně s Janem mladším ze Žerotína, který dal na místě pevnosti zbudovat renesanční zámek, nechal postavit papírnua a byl postaven také luteránský kostel, jehož součástí byla i škola.

Ruční papírna Velké Losiny - Papírenskou manufakturu dal vybudovat v místech bývalého obilního mlýna Jan mladší ze Žerotína. Podle svědectví pramenů zahájila papírna výrobu jako jeden z podniků rozvíjejícího se vrchnostenského hospodářství někdy v rozmezí let 1591 - 1596.

Termální koupaliště a lázně Velké Losiny - Termální lázně Velké Losiny zahájily provoz od 1. května 2010 venkovního termálního koupaliště. Přijeďte se také vy vykoupat v teplé termální vodě a vyzkoušejte léčivé účinky na vlastní kůži. Dále v areálu termálního koupaliště můžete využít kromě plaveckého bazénu s termální vodou i malý termální bazén pro děti, k dispozici jsou šatny a stánek s rychlým občerstvením.

Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně - Celá elektrárna byla postavena v průběhu let 1978 – 96. Poměrně dlouho trvající stavba nakonec umožnila montáž úplně jiného a mnohem modernějšího vybavení, než bylo původně zamýšlené. Předně byly místo čtyřech přečerpávacích turbín instalovány jen dvě výkonnější a venkovní transformovna na vysoké napětí byla použita v současně nejmodernějším zapouzdřeném provedení. Takže je, vzhledem k výkonu, neuvěřitelně malá. S výjimkou zmíněné transformovny jsou veškerá ostatní zařízení naší výroby a jako technik si klidně mohu dovolit říci, že máme na co být pyšní. Mimochodem, použité turbíny jsou prototypy a ve své době patřily mezi několik nejvýkonnějších reverzních soustrojí na světě.

Renesanční zámek Velké Losiny - Na dolním okraji obce Velké Losiny stojí překrásný zámek, který je jednou z nejkrásnějších ukázek moravské renesanční architektury. Temnou stránkou zámku je, že v 17. století neblaze proslul čarodějnickými procesy.

Hrad Bouzov - Založen na počátku 14. století.

Divadlo Šumperk - Divadlo Šumperk je profesionální divadelní scéna s činoherním souborem.

Věznice Mírov - Věznice Mírov je věznice umístěná na bývalém středověkém hradě v obci Mírov (okres Šumperk). Jde o věznici se zvýšenou ostrahou, která má mimo jiné oddělení pro doživotně odsouzené, v němž jsou vězněni nejnebezpečnější vězni České republiky.

Dřevěný kostelík Maršíkov

Dřevěný kostelík Žárová

Kostel sv. Jana Křtitele

Doprava

Hlavní silniční tak Šumperk - Jeseník

Železniční trať Šumperk - Kouty na Desnou, stanice Velké Losiny, přímé vlak. spojení Brno - Zábřeh na Mor. - Kouty nad Desnou.

Tip

Ideální - bezkonkurenční - poloha v klidném centru, nový objekt, nadstandardní kvalita ubytování  v dané cenové hladině.

www.apartmanavelkelosiny.cz