HOTEL ORLÍK

Vystrkov 179, Březnice ( Zobrazit mapu)

Rezervovat

Cena od 1 850 Kč

+420 602 359 388, +420 702 007 554
Poslat dotaz
www.hotelorlik.cz

Wellness Kongresy Ubytování pro rodiny s dětmi Chaty a chalupy

Poloha

Areál Hotelu Orlík je oázou klidu v srdci přírody, která může být lékem na všechny smysly,
a dokáže dobít energií po vyčerpávajících pracovních dnech.

Ubytování v neobvykle řešeném a velmi rozlehlém areálu Hotelu Orlík nabízí vše, na co si vzpomenete.

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ:

Areál Hotelu Orlík je oázou klidu v srdci přírody, která může být lékem na všechny smysly,
a dokáže dobít energií po vyčerpávajících pracovních dnech.

Ubytování v neobvykle řešeném a velmi rozlehlém areálu Hotelu Orlík nabízí vše, na co si vzpomenete.

Relaxační komplex nabízí návštěvníkům nejen přátelskou atmosféru, vlídnost a profesionalitu, ale také jedinečné ubytování v srdci přírody, moderní wellness a špičkovou gastronomii, také volnočasové zážitky, vlastní hotelovou pláž a soukromý přístav.

Naleznete zde i ideální podmínky pro Vaše obchodní jednání, firemní a teambuildingové akce, které můžete spojit s relaxací, odpočinkem a zábavou v bezprostřední blízkosti přehrady Orlík. 

Organizujeme:

- SPOLEČENSKÉ A FIREMNÍ AKCE
- TEAMBUILDING
- OBCHODNÍ JEDNÁNÍ
- ŠKOLENÍ
- KONFERENCE
- WORKSHOPY
- RAUTY
- OSLAVY VÝROČÍ
- VÝSTAVY
- SPORTOVNÍ POBYTY

VYBAVENÍ UBYTOVÁNÍ:

V nabídce pro vás máme jak prostorné apartmány v hlavní hotelové budově, tak apartmány ve vedlejší budově Garni. Kouzelné a architektonicky řešené v retro stylu jsou apartmány v samostatných vilách, které poskytnou hostům naprosté soukromí a souznění s přírodou.

K apartmánům náleží velká terasa s venkovním grilem a posezením s výhledem do zeleně, nebo na Orlickou přehradu.

HLAVNÍ BUDOVA:

1/2
2 LŮŽKOVÝ POKOJ
Wellness hotel Orlík disponuje 2 dvoulůžkovými pokoji. Ke každému náleží koupelna se sprchovým koutem a WC. V pokoji je také TV a volné připojení k wi-fi. V ceně ubytování je také snídaně formou bufetu.

4 LŮŽKOVÝ APARTMÁN
V nabídce máme hned několik prostorných apartmánů se dvěma pokoji / ložnicemi. Koupelna s vanou i se sprchovým koutem, samostatné WC a prostorná terasa s posezením s výhledem do zeleně. Apartmány jsou ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi i početnější skupiny. V ceně ubytování je také snídaně formou bufetu.

6ti LŮŽKOVÝ APARTMÁN
Prostorné apartmány se třemi pokoji / ložnicemi. Koupelna s vanou i se sprchovým koutem, samostatné WC a prostorná terasa s posezením s výhledem do zeleně. Apartmány jsou ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi i početnější skupiny. V ceně ubytování je také snídaně formou bufetu.

VEDLEJŠÍ HOTELOVÁ BUDOVA - GARNI

Garni je vedlejší hotelová budova vzdálená jen 150 m od budovy hlavní. Pokoje svou dispozicí připomínají spíše byty a mají větší lůžkovou kapacitu, čímž jsou vhodné nejen pro početnější rodiny, ale také pro party kamarádů, či firemní akce. 

1/2
GARNI POKOJ 1+1
Pokoj ve velikosti bytu 1+1 má kapacitu pro 3 osoby s vlastní koupelnou. K většině pokojů přísluší také balkon, nebo terasa. V ceně ubytování je také snídaně formou bufetu.

GARNI POKOJ 2+1
Pokoj ve velikosti bytu 2+1 má kapacitu pro 7 osob. Ubytování se dvěma ložnicemi, vlastní koupelnou. K bytu ve většině případů přísluší také balkon, nebo terasa. V ceně ubytování je také snídaně formou bufetu.

LUXUSNÍ VILY

Nádherné, prostorné vily uprostřed Schwarzenberských lesů nedaleko hotelu.
Pravý gastronomický zážitek si můžete užít v hotelové restauraci, nebo si nechat občerstvení donést až do vily. I pro hosty ve vilách je k dispozici hotelové wellness centrum.

VILA 07 - Luxus (pro max. 12 osob)
V této vile se ubytuje až 12 osob ve čtyřech ložnicích. Vila 7 má také vlastní vybavenou kuchyň s lednicí, prostorný obývací pokoj s TV, jídelnu, koupelnu a dvě WC. Najdete zde i krb. Na terase s krásným výhledem do krajiny je vám k dispozici také venkovní gril. Chcete-li si s sebou vzít svého čtyřnohého miláčka, ubytujte se prosím ve vile č. 8, nebo č. 14.
10 lůžek I 2 přistýlky I 12 osob

VILA 08 - Standard (pro max. 12 osob)
Ve vile č.8 se ubytuje až 12 osob ve čtyřech ložnicích. Vila 8 má vlastní vybavenou kuchyň s lednicí, prostorný obývací pokoj s TV, jídelnu, koupelnu a dvě WC. Najdete zde i krb. Na terase s krásným výhledem do krajiny je vám k dispozici také venkovní gril. Právě v této vile a ve vile č. 14 jsou srdečně vítáni vaši čtyřnozí miláčci.
10 lůžek I 2 přistýlky I 12 osob

VILA 09 - Extra luxus (pro max. 10 osob)
Tato extra luxusní vila je určena až pro 10 osob. Vila má vlastní vybavenou kuchyň s lednicí, prostorný obývací pokoj s TV, jídelnu, tři koupelny a tři WC. I v této vile naleznete krb a na terase s krásným výhledem do krajiny je vám k dispozici také venkovní gril. Chcete-li si s sebou vzít svého čtyřnohého miláčka, ubytujte se prosím ve vile č. 8, nebo č. 14.
8 lůžek I 2 přistýlky I 10 osob

VILA 12 - Luxus (pro max. 12 osob)
V této vile se ubytuje až 12 osob ve čtyřech ložnicích. Vila má vlastní vybavenou kuchyň s lednicí, prostorný obývací pokoj s TV, jídelnu, dvě koupelny a dvě WC. Najdete zde i krb. Na terase s krásným výhledem do krajiny je vám k dispozici také venkovní gril. Chcete-li si s sebou vzít svého čtyřnohého miláčka, ubytujte se prosím ve vile č. 8, nebo č. 14.
10 lůžek I 2 přistýlky I 12 osob

VILA 14 - Standard (pro max. 12 osob)
Ve vile se ubytuje až 12 osob ve čtyřech ložnicích. Vila 14 má vlastní vybavenou kuchyň s lednicí, prostorný obývací pokoj s TV, jídelnu, koupelnu a dvě WC. Najdete zde i krb. Na terase s krásným výhledem do krajiny je vám k dispozici také venkovní gril. Právě v této vile a ve vile č. 8 jsou srdečně vítáni vaši čtyřnozí miláčci.
10 lůžek I 2 přistýlky I 12 osob

RELAX - WELLNESS CENTRUM:

V Resortu & Wellness Hotelu Orlík můžete využít wellness a relaxační zónu, která zahrnuje veškerý komfort pro odpočinek na vaší dovolené. K dispozici je také posilovna s běžícím pásem, šikmou lavicí, rotopedem a fitness činkami i pro ženy. Pohodovou atmosféru našeho wellness centra doplňuje tichá relaxační hudba.

Fínska sauna:
V našem wellness centru jsou vám k dispozici mimo jiné také dvě finské sauny, každá s vlastním ochlazovacím bazénkem, tak neváhejte a přijeďte se prohřát. 

Posilovna:
Máte po luxusním gastronomickém zážitku výčitky svědomí a chcete si dát do těla?
Využijte hotelovou posilovnu (běžící pás, šikmá lavice, rotoped, fitness činky pro ženy aj.)
a následně se odměňte třeba masáží.

Masáže:
Jedinečné masáže... můžete si vybrat celkovou masáž klasickou, sportovní, masáž nohou,
nebo masáž šíje, zad, horních a dolních končetin. V nabídce je také masáž detoxikační nebo lávovými kameny.

STRAVOVÁNÍ:

Zažijte pravý gastronomický zážitek v naší hotelové restauraci, kde si vybere opravdu každý.
V nabídce se objevují mnohé speciality, ale také jídla moderní gastronomie, hotová jídla české kuchyně, těstoviny, marinované steaky či lahodné saláty.

BAR:
Nejen pro večerní posezení s rodinou, nebo přáteli je vám plně k dispozici náš hotelový bar, kde si můžete vychutnat veškeré studené i teplé nápoje z naší nabídky.

ZÁHRADNÍ RESTAURACE:

V horkých letních dnech vás rádi uvítáme v zahradní restauraci Šáteček s venkovním grilem
a Kolibou, ve které je gril na sele a posezení pro až 12 osob. V letních měsících je k dispozici také party stan pro dalších 80 osob.

Zahradní restaurace je ideálním místem pro oslavy, dětské akce, firemní setkání, teambuildingové akce, svatební hostinu, nebo posezení s rodinou. Nabízíme také možnost samostatného pronájmu pro početnější skupiny osob. Restaurace se nachází nedaleko tenisových kurtů a sportovišť, je tedy mimo jiné možné uspořádat zde turnaje s občerstvením. 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

CENÍK UBYTOVÁNÍ 2017:

HLAVNÍ HOTELOVÁ BUDOVA 4*
2 lůžkový pokoj ... 2.400,- Kč
Apartmán 4 lůžko, 6ti lůžko ... 3.600,- Kč

VEDLEJŠÍ HOTELOVÁ BUDOVA 3*
3 lůžkový pokoj ... 1.890,- Kč
7mi lůžkový apartmán ... 2.700,- Kč

LUXUSNÍ VILY pro 10 osob
Standard ... 4.900,-
Luxus ... 8.500,-

POBYTOVÉ A WELLNESS BALÍČKY:
kliknutím na odkaz

PODROBNÝ CENÍK UBYTOVÁNÍ:
kliknutím na odkaz

Aktivity

SUCHOZEMSKÉ AKTIVITY
SEGWAY
VOLEJBAL
TENIS
PING PONG, PETANQUE, KROKET, BADMINTOM
HORSKÁ KOLA, KOLOBĚŽKY, IN LINE BRUSLE
FOOT B POOL
LUKOSTŘELBA
BUMPERBALL
GEOCACHING
PAINTBALL
ČTYŘKOLKY

VODNÍ AKTIVITY

WATERBALL
PADDLEBOARDING
KÁNOE, KAJAK, GUMOVÝ ČLUN
KURZ POTÁPĚNÍ
PŮJČOVNA PRAMIČEK
WAKE SKIING, WAKEBOARDING, WAKESURFING
VODNÍ BANÁN, VODNÍ KRUH
PLAVBY NA PLACHETNICÍCH
MOTOROVÝ ČLUN STINGRAY, VALLIANT
ZÁVODY AUTÍČEK
TAJEMNÉ BOXY
HERNÍ ZÓNA
MULTIFUNKČNÍ ARÉNA
DISK GOLF
CORNHOLE
LANOVÉ AKTIVITY, SLACK LINE

DOPLŇKOVÉ FIREMNÍ AKTIVITY
CASINO
SVĚTELNÁ STĚNA
ZÁVODNÍ SIMULÁTORY
INDOOR CURLING
ZÁBAVNÉ KVÍZY
FOTOKOUTEK - FOTOBUDKA
DIGITÁLNÍ GRAFFITI STĚNA

Doprava

Adresa: VYSTRKOV 179, 262 72 KOZÁROVICE
GPS: 49°32 ́49.683"N, 14°9 ́12.052"E

Cesta z Prahy - vydáte se po dálnici R4 směrem Strakonice, dojedete do obce Chraštice - Chraštičky, kde odbočíte vlevo ve směru Kozárovice. Za obcí Kozárovice (cca 2,9 km) jedete stále po hlavní, vjedete do lesa, ve kterém odbočíte vlevo dle ukazatelů Hotel Orlík.

Cesta z Písku - vydáte se po dálnici R4 směrem na Prahu, dojedete do obce Chraštice-Chraštičky,tam odbočíte v pravo směr Kozárovice. Za obcí Kozárovice (cca 2,9 km) jedete stále po hlavní, vjedete do lesa, ve kterém odbočíte vlevo dle ukazatelů Hotel Orlík.