HOTEL U KATA - KUTNÁ HOTA

Uhelná 596, Kutná Hora ( Zobrazit mapu)

Poloha

Vítáme Vás na internetových stránkách rodinného hotelu U Kata v Kutné Hoře. Hotel se nachází na okraji historického centra, v místech, kde ve středověku vedly městské hradby, jejichž část se dodnes zachovala i s tzv. Katovou brankou, jediným místem, kudy mohl mistr kat vcházet do města konat svou práci. Odtud také pramení název našeho zařízení – U Kata.

Popis

UBYTOVÁNÍ:

Hotel prošel v roce 2010 celkovou rekonstrukcí a stal se nejkomplexnějším zařízením s nejširší nabídkou služeb v regionu.

Na naše hosty čeká 45 stylově zařízených pokojů, poskytujících maximální komfort a pohodlí.Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, TV/SAT, vysokorychlostním připojením k internetu.

Pro naše hosty je připraveno komfortní ubytování o celkové kapacitě 100 lůžek.

Hotel disponuje jedno, dvou a třílůžkovými pokoji, dále pro rodiny s dětmi jsou připraveny tzv. rodinné pokoje, pro manažery manažerské apartmá a pro novomanželé svatební apartmán. Všechny pokoje jsou vkusně vybaveny stylovým nábytkem z masivního dřeva. Disponují vlastní koupelnou s vanou či sprchovým koutem, WC, televizorem se satelitním příjmem programů a vysokorychlostním připojením k internetu.

Pro odpočinek je hostům k dispozici nové wellness centrum s širokou nabídkou služeb – pivní lázně, finská sauna, parní lázeň, whirlpool, masáže a další. Součástí hotelu je i stylová středověká krčma s vyhlášenou kuchyní, nekuřácký salonek, konferenční prostory s kapacitou až 150 osob, půjčovna kol a prostorné parkoviště.

RESTAURACE U KATA:

Restaurační část nabízí nevšední gastronomický zážitek česko-francouzsko-italské kuchyně, spojený s příjemným posezením ve středověké krčmě s kapacitou 50 míst, přímo vybízející k romantické večeři při svíčkách. Po dobré večeři je možno popít lahodného moku z pivovaru Staropramen, vybrat z nabídky českých a zahraničních vín.

Na přání můžeme uspořádat privátní nebo firemní oslavy od menšího počtu účastníků až po rezervování celé krčmy. Naše prostory jsou vhodné pro pořádání oslav narozenin, třídní sešlosti, svatby, firemní prezentace, ochutnávky vín, promoce, večírky pro zákazníky a firemní rauty.

WELLNESS:
Přijďte si odpočnout a relaxovat do nově otevřeného wellness centra v hotelu U KATA, kde na Vás čekají nejen pivní lázně, ale i sauny, whirpool a profesionální masáže.

- - - - - - - - - - - - - - - -

CENÍK UBYTOVÁNÍ 2012:

Jednolůžkový pokoj ... 870,-
Dvoulůžkový pokoj ... 1160,-
Třílůžkový pokoj ... 1740,-
Rodinný pokoj ... 1990,-
Dvoulůžkový pokoj DeLuxe ... 1560,-

CENÍK WELLNESS:

Whirlpool
Privátní whirlpool pro 2 osoby 30 minut ... 320,-
Privátní whirlpool pro 2 osoby 30 minut navíc ... 250,-
Další osoba do privátního whirlpoolu časově neomezeno ... 100,-

Sauny
Privátní finská sauna pro 2 osoby 30 minut ... 280,-
Privátní finská sauna pro 2 osoby 30 minut navíc ... 220,-
Privátní parní lázeň pro 2 osoby 30 minut ... 220,-
Privátní parní lázeň pro 2 osoby 30 minut navíc ... 180,-
Další osoba do privátní sauny časově neomezeno ... 100,-

Koupele
Pivní koupel se suchým zábalem 50 minut ... 590,-
Bylinná koupel se suchým zábalem 50 minut ... 490,-
Relaxační koupel se suchým zábalem 50 minut ... 490,-

Masáže
Klasická masáž – částečná 30 minut ... 390,-
Klasická masáž – celková 60 minut ... 590,-
Aroma masáž – částečná 30 minut ... 450,-
Aroma masáž – celková 60 minut ... 690,-
Masáž lávovými kameny 60 minut ... 690,-
Masáž bylinnými měšci 60 minut ... 720,-
Čokoládová masáž 120 minut ... 990,-
Indická masáž hlavy 30 minut ... 450,-