APLEND Apartmány Tatry Holiday ***+

Veľký Slavkov ( Zobrazit mapu)

Rezervovat

Cena od 29,00 €

+421 904 744 111, +421 904 744 000
Poslat dotaz
www.aplend.com

Vysoké Tatry Ubytování na horách Ubytování pro rodiny s dětmi Golf APLEND Apartmets & Resorts

Poloha

Na úpatí nejmenších a nejkrásnějších velehor na svete ve Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov pod známým Slavkovským Štítem jen 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovce leží rekreační komplex Aplend.

Komplex nabízí jednečný klid a relax, ale jeho poloha ho zároveň předurčuje k možnostem bohatého sportovního vyžití pro aktivní druh dovolené. v blízkosti areálu je autobusová zastávka (cca 150 m) do Vysokých Tater a Popradu a cca 900 m vzdálená železniční stanice do Popradu a Starého Smokovce a na Štrbské pleso. V blízkosti se nachází mnoho turitických attrakcí, např. Aquacity Poprad (4 km).

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ :

Na úpatí nejmenších a nejkrásnějších velehor na svete ve Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov pod známým Slavkovským Štítem jen 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovce leží rekreační komplex Aplend.

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ:

Dvoulůžková studia s možností přistýlek (velikost obytné plochy 48 m2). 

Ve studiu se nachází 1x manželská postel + 2x možnost přistýlky, TV. Kuchyňský koutek, lednička, mikrovlnná trouba, dvouvařič a varná konvice, koupelna/WC, balkón. Internetová přípojka.

Apartmán typ A
čtyřlůžkové apartmány s možností 2 přistýlek (velikost obytné plochy 58-80 m2).

VYBAVENÍ APARTMÁNU:

Složení apartmánu: čtyřlůžkový apartmán: 1x ložnice se 2 lůžky, 1x obývací místnost se 2 lůžky + možnost 2 přistýlek, TV. Kuchyňka s jídelním koutem, lednička, mikrovlnná trouba, dvouvařič a varná konvice, koupelna/WC. Internetová přípojka.

Apartmán typ B
šestilůžkové apartmány s možností 2 přistýlek (velikost obytné plochy 78 m2).

VYBAVENÍ APARTMÁNU:

Složení apartmánu: 2x ložnice se 3 lůžky, 1x obývací místnost se 2 přistýlkami, TV. Kuchyňka s jídelním koutem, lednička, mikrovlnná trouba, dvouvařič a varná konvice, koupelna/WC. Internetová přípojka.

STUDIO:
2-lůžkové studia s možností přistýlky (velikost obytné plochy 48 m2).

V studio sa nachází 1 x manželská postel + 2 x možná přistýlka, TV. Kuchyňský kout lednice, mikrovlnní trouba, dvouplotínka a varní konvice, koupelna/WC, balkón. Internetová přípojka. 

STRAVOVÁNÍ:
V apartmánech se nachází kuchyňka, kde je možné si připravit jednodušší jídla. Možnost doobjednání snídaně, polopenze nebo plné penze.

Stravování se poskytuje v restauraci, která se nachází v resortu ubytovacího zařízení APLEND. Restaurace Salaš nabízí slovenské speciality a také jídla evropské kuchyně, v atraktivním prostředí slovenské jizby, loveckého salonku s krbem a letní terasy.

PARKOVÁNÍ:
Parkoviště se nachází přímo v areálu objektu - nehlídaném bezplatné.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

Aktivity

V areálu naleznete dětské prolézačky a skluzavky, posezení u venkovích krbů v krytých altánech. Možnost využívat fotbalové hřiště, které se nachází v bezprostřední blízkosti resortu.

Do vzdálenosti 30 km můžete využít jízdní kola, lyže, koupání, jízdu na koních, muzea, galerie, tenis, kina, zimní stadion, paragliding, splavování řeky a rafting v Pieninách a bezpochyby největším lákadlem je blízkost turistických tras, které nabízejí Vysoké Tatry a v Poprade nejekologičtější aquapark AQUACITY vzdálený 4 km od Popradu.

LETNÍ TURISTIKA
- turistické a horské trasy - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Tatranská Lomnica 14 km, Štrbské Pleso 18 km, výlet lanovkou na Lomnický štít v nadmořské výšce 2634 m poskytuje jeden z nejkrásnějších výhledů na světě
- procházky - lesy, jezera a plesa pro milovníky přírody
- památky a historicky výzmamná místa
- cykloturistika - skrz obec procházejí cykloturistické trasy
- Lomnický golfový klb - 18 jamkové hřiště

ZIMNÍ TURISTIKA
- lyžování - Starý Smokovec 7 km, Hrebienok 8 km, Jamy -Tatranská Lomnica 11 km, Lopúšna dolina 15 km, Štrbské Pleso 18 km, Ždiar 30 km
- bruslení - zimní stadion Poprad 3 km

Doprava

DOPRAVA:

Ubytovanie Tatry Holiday Resort sa nachádza medzi Popradom a Vysokými Tatrami. Do strediska sa v súčasnosti môžete dostať električkou, autobusom alebo osobným autom.

 Električka : Stanica električky Veľký Slavkov sa nachádza 900 m od recepcie Tatry Holiday Resort . Zo stanice električky, prosím choďte rovno, po cca 50 m odbočte doprava na Záhradnícku ulicu. V strede Záhradníckej ulice je križovatka, na ktorej prosím odpočte doľava.  Na ľavej strane je umiestnený kostol, na pravej strane obecný úrad. Po prejdení menšieho mostíka zabočte prosím doprava a cca 150 m na konci obce sa nachádza recepcia Tatry Holiday Resort. Vstupná brána lemovaná dvomi drevenými sochami je umiestnená na konci ulice. Recepcia Tatry Holiday Resortu sa nachádza v areáli za reštauráciou – v prvej vilke na prízemí ružovej radovej zástavby.

 Autobus V smere od Popradu je to hneď za mestskou časťou Veľká. Autobusová zástavka vo Veľkom Slavkove sa nachádza  cca 150 m od areálu Tatry Holiday Resort.

 Auto:

 Koordináty pre GPS: N 49.090605 E 20.285482

 Autom v smere od Košíc

 1.trasa

Pred mestom Poprad zíďte prosím z diaľnice smer Poprad-Východ. Odbočte doprava smer na centrum. Asi po 2 km prídete ku kruhovému objazdu, na ktorom odbočte v pravo(Hotel Poprad). Dostanete sa k ďalšiemu kruhovému objazdu a druhý výjazd v pravo Vás navedie na cestu do mestskej časti Poprad – Veľká. Po pravej strane budete mať obchod Billa, pokračujte stále po hlavnej. Na konci mestskej časti na ľavej strane cesty bude cintorín, prosím pokračujte ďalej. Prejdete železničným priecestím až dôjdete do Veľkého Slávkova. Na začiatku obce Veľký Slavkov na ľavej strane hlavnej cesty sa nachádza areál reštaurácie Salaš a naše ubytovacie zariadenie Tatry Holiday Resort.

 

2.trasa

Za mestom Poprad zíďte zjazdom z diaľnice smer Vysoké Tatry. Odbočte doľava smerom na cestu Poprad - Starý Smokovec. Asi po 5 km bude po pravej strane cesty odbočka na Mlynicu, Veľký Slavkov, zabočte prosím doprava, prejdete železničným priecestím, pokračujete rovno, až prídete na križovatku, na ktorej odbočte prosím doprava. Následne nato prídete do obce Veľký Slavkov, pokračujte stále rovno cez celú obec a skoro na konci obce sa nachádza po pravej strane areál reštaurácie Salaš a naše zariadenie Tatry Holiday Resort.

 

Autom v smere od Rožňavy

Pri vstupe do mesta Poprad prosím pokračujete po hlavnej ceste. Cca po 1 km prídete ku kruhovému objazdu, kde je potrebné prejsť ¾ objazdu ku kruhovému objazdu  a použite 4 výjazd doprava (Hotel Poprad). Dostanete sa k ďalšiemu kruhovému objazdu a druhý výjazd v pravo Vás navedie na cestu do mestskej časti Poprad – Veľká. Po pravej strane budete mať obchod Billa, pokračujte stále po hlavnej. Na konci mestskej časti na ľavej strane cesty bude cintorín, prosím pokračujte ďalej. Prejdete železničným priecestím až dôjdete do Veľkého Slávkova. Na začiatku obce Veľký Slavkov na ľavej strane hlavnej cesty sa nachádza areál reštaurácie Salaš a ubytovacie zariadenie Tatry Holiday Resort.

 

Autom v smere od Žiliny

Za mestom Poprad zíďte zjazdom z diaľnice smer Vysoké Tatry. Odbočte doľava smerom na cestu Poprad - Starý Smokovec. Asi po 5 km bude po pravej strane cesty odbočka na Mlynicu, Veľký Slavkov, zabočte prosím doprava, prejdete železničným priecestím, pokračujete rovno, až prídete na križovatku, na ktorej odbočte prosím doprava. Následne nato prídete do obce Veľký Slavkov, pokračujte stále rovno cez celú obec a skoro na konci obce sa nachádza po pravej strane areál reštaurácie Salaš a naše zariadenie Tatry Holiday Resort.

Tip

PONUKA OKOLIA

 v každom ubytovacom zariadení sa nachádza brožúra s ponukou výletov a stručným popisom:

 

- splavovanie v Pieninách

- rafting v Pieninách

- aquacity Poprad / thermal packet, sport packet, blue diamond/

- Tatralandia Liptovský Mikuláš

- túry do Vysokých Tatier / Biliková chata, Rainerova chata, Zamkovského chata, Téryho chata, Zbojnícka chata, Sliezsky dom,  Skalnatá chata, chata Zelené pleso, chata Plesnivec, chata pod Rysmi, chata pod Soliskom, chata kpt. Rašu/ a iné...

- túry do Slovenského raja

- jazda historickým taxíkom

- Belianská jaskyňa, Vážecká jaskyňa, Dobšinská ľadová jaskyňa, Demänovská jaskyňa

- Spišský hrad, Kežmarský hrad, Ľubovniansky hrad, Levočský hrad

- cykloturistika

- jazda na koňoch

- wellness

- Spišská Sobota

- ZOO v Spišskej Novej Vsi