Penzion U Hrádku ****

Lukov 25, Znojmo ( Zobrazit mapu)

Poloha

Komfortně zařízený penzion s restaurací situovaný nedaleko města Znojma a Vranovské přehrady v samotném centru Národního parku Podyjí, nedaleko kouzelného kaňonu řeky Dyje.

Okolí penzionu lemuje netknutá příroda Np Podyjí, pyšnící se pohádkově krásnou přírodou s tak bohatou flórou a faunou, kterou byste jen stěží ve střední Evropě hledali.
Vzhledem k příznivé poloze nedaleko města Znojma a především hraničního přechodu se sousedním Rakouskem jste našimi vítanými hosty i Vy, firemní zákazníci.

Obklopí Vás kouzelná příroda – nekonečná úrodná pole, ovocné aleje, kvalitní vinice a vinné sklípky – přímo v centru Národního parku Podyjí.

Cykloturistická stezka „Národním parkem Podyjí“ jen těsně míjí náš penzion a provede Vás celým tímto kouzelným krajem - výhledy na meandry Dyje patří k jedněm z nejkrásnějších.

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ:

Penzion U Hrádku Lukov **** má již více jak sedmnáctiletou letou historii a vznikl přestavbou a následnými rekonstrukcemi prvorepublikové vesnické vilky. Je situovaný v centru Národního parku Podyjí.

Na základě našich dlouholetých zkušeností můžeme ubytování doporučit nejen rodinám s dětmi (a to i s těmi úplně nejmenšími), ale i sportovně založeným párům a rodinám, nebo Vám všem, kteří hledáte klid, pohodu a odpočinek s možností pěkných výletů do našeho okolí.

Děláme vše pro to, aby náš penzion splňoval vysoký standart ubytování a Vy jste se u nás cítili co nejlépe. Naší prioritou je klid, maximální čistota, kvalifikovaný, ochotný a vždy usměvavý personál.

" Vše pro zdravý a klidný spánek " to je nejen myšlenka naší dodavatelské firmy lůžkovin a postelí - LB Bohemia, ale i naše cesta jak uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. 

Ubytování je zajištěno ve 12ti moderně zařízených pokojích, vždy pro 2 až 4 osoby, situovaných ve třech oddělených budovách /A, B, C/, které se nacházejí uprostřed velké udržované zahrady s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou, umožňující diskrétní nerušenou relaxaci a bezpečný pohyb Vašich dětí a také možnost sportovního vyžití. 

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Budova A disponuje 4 moderně zařízenými dvoulůžkovými pokoji s možností až dvou přistýlek ( postýlek). Rekonstrukce proběhla v roce 2014

Budova B disponuje 4 moderně zařízenými třílůžkovými pokoji s možností 1 přistýlky ( postýlky ). Plně klimatizované pokoje vhodné i pro rodiny s dětmi. Nově rekonstruované pokoje v roce 2018 !!!

Budova C je nově otevřená ubytovací část určená jak rodinám s dětmi, tak i párům hledající vysoký komfort ubytování. K dispozici jsou zde třílůžkové pokoje s možností 1 přistýlky ( postýlky ) a jeden rodinný dvoulůžkový pokoj se třemi dalšími lůžky a možností postýlky v oddělené místnosti pro děti. Všechny pokoje budovy C jsou plně klimatizované. Spodní pokoje mají vlastní terasu s volným vstupem do zahrady. Horní pokoje jsou vybaveny malým kuchyňským koutem k přípravě teplých a studených nápojů a možností chlazení popřípadě ohřevu dětských jídel.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - -

VYBAVENÍ POKOJŮ:

Nadstandardně zařízené pokoje, s výhledem do Národního parku Podyjí nebo do pečlivě udržované zahrady, jsou vybaveny:

- Vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, féném, hotelovou kosmetikou, ručníky

- Pohodlnou manželskou postelí s vysoce kvalitními matracemi dodanými firmou LB Bohemia, společností dlouhodobě usilující o výrobu produktů pro kvalitní a zdravý spánek. Bodova B a C luxusní oceněním ověnčené designové postele Vally.

- Pro zvýšení komfortu Vašeho spaní jsme matrace navíc doplnili o podložku z viscoelastické pěny s nopkovou úpravou pro jemnou masáž těla a maximální odpočinek během spánku

- Moderním LED televizorem

- Nazouvací lžící, kartáčem na šaty a papírovými kapesníčky
- Hotelovým indexem, propagačními materiály a tiskovinami
- Minibarem s rozmanitými nealkoholickými a alkoholickými nápoji, přírodními regionálními mošty, pochutinami, kvalitním vínem a sektem
- Trezorem s možností uschování notebooku
- Bezdrátovým (Wifi) připojením k internetu (v celém areálu penzionu)
- Klimatizací ( budova B a C )
- Mikrovlnnou troubou ( budova B a C). Budova A na vyžádání.

DALŠÍ SLUŽBY:

* Pokojový servis v denním intervalu.
* Rádi zapůjčíme dětskou postýlku s peřinkami a povlečením, mikrovlnou troubu, vaničku nebo třeba i DVD přehrávač.
* Připojení k internetu na našem volně přístupném počítači v restauraci penzionu.
* Velká oplocená zahrada s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou.
* Dětský koutek, dětské hřiště se skluzavkou, houpačky a pískoviště.
* Parkování je zajištěno na vlastním pozemku u vchodu penzionu (bez poplatku).
* Vaše kola nebo motorku je možné uschovat v samostatné, bezpečně uzavřené místnosti.
* Protipožární bezpečnostní systém.
* Možnost zapůjčení horských kol, dětské sedačky 

STRAVOVÁNÍ:

Při přípravě našich pokrmů dbáme v co nejvyšší možné míře na čerstvost surovin a jejich regionální původ. 


RESTAURACE:
* Letní terasa s nádherným výhledem do otevřené krajiny Národního parku Podyjí.
* Snídaně formou bohatého bufetového stolu, k dispozici je vegetariánská strava s prvky zdravé výživy, večeře formou večerního menu.
* Restaurace je otevřena pouze pro ubytované hosty.
* K dispozici je dostatečný počet dětských židliček.

VINAŘSTVÍ:
* Ucelená nabídka toho nejlepšího firmy Znovín Znojmo a.s., vinařství rodiny Špalkovy z Nového Šaldorfu, vinařství pana Stanislava Mádla z Velkých Bílovic, Nového Vinařství z Drnholce, Vinařství pana Kosíka z Tvrdonic a dalších moravských vinařů s možností řízené degustace Vás jistě zasvětí do tajů moravských vín.

* Nesčetné množství historických sklepů, sklípků a kvalitních vinic.
* Vinařské stezky.

Výsledky ankety Penzion roku 2017 jsou zde !!!

Dovolte nám, abychom vás informovali o výsledcích 8. ročníku ankety PENZION ROKU.

V konkurenci všech 6.825 penzionů registrovaných na stránkách Dopenzionu.cz se náš penzionu umístil na krásném 2 místě. Co nás však nejvíce těší je naše vítězství v kategorii Nejlepší penzion roku 2017 pro gurmány a Penzion roku 2017 s nejlépe hodnoceným stravováním.

Děkujem všem našim hostům, kterým u nás chutnalo za zaslané hlasy a těšíme se někdy na viděnou... 


Aktivity

MOŽNOSTI V OKOLÍ:

Veškeré turistické informace
o regionu Znojemsko, Vranov, Podyjí můžete získat na našem informačním serveru: www.vranov-podyji.cz

Velká oplocená zahrada s pečlivou parkovou úpravou a letní terasou Vám umožní diskrétní nerušenou relaxaci, bezpečný pohyb malých dětí s možností sportovního vyžití.

Ideální podmínky pro koupání a rybolov Vám zajistí Moravský balaton, Vranovská, Výrovická nebo Jevišovická přehrada.

Od roku 2004 je ve Znojmě, v těsném sousedství s Louckým klášterem, otevřeno nové velkoryse pojaté koupaliště.

V Rakousku určitě mimo jiné stojí za návštěvu Safaripark v Gänserndorfu, zámek v Riegersburgu patřící k nejkrásnějším v Rakousku, vinařské a historicky cenné městečko Retz, termální lázně s aguaparkem v Laa n.d.Thaya, ale především hlavní město Rakouska Vídeň.

Doprava

Autobusová stanice: 10 km
Vlaková stanice: 5 km

Tip

Penzion díky své ideální poloze je vhodný pro cykloturistiku, vinařskou turistiku a pobyty
pro rodiny s malými dětmi.