Chatová osada JAF-LIPNO

jen pro poštu - for the post only! Pražská tř. 39, České Budějovice ( Zobrazit mapu)

Poloha

Chatová osada JAF - LIPNO se nachází v nádherném prostředí asi 250 m od vodní přehrady Lipno (délka 42 km, šířka 10 km) a ze dvou stran je obklopena lesem.

V okolí Lipna je řada zajímavých historických památek jako hrad a zámek v Českém Krumově, hrad Rožmberk, cisterciánský klášter Vyšší Brod apod a nejkrásnější zámek v e střední Evropě Hluboká n. Vltavou.

A kolem Lipna je k dispozi přes sto kilometů výborně upravených cykloztezek. Zajímavá jsou rovněž malá příhraniční městečka v blízkém Rakousku a Německu

Popis

POPIS UBYTOVÁNÍ:

Naše rekreační středisko se nachází poblíž Frymburka.

Chatová osada JAF - LIPNO se nachází v nádherném prostředí asi 250 m od vodní přehrady Lipno (délka 42 km, šířka 10 km) a ze dvou stran je obklopena lesem.

Je to ráj dětí a rybářů !

Nabízíme Vám chaty komfortní, s dokonalým sociálním zařízením a ústředním topením na plyn, ale i chaty pro méně náročnou klientelu. 

VYBAVENÍ CHAT:

Ve všech chatách jsou k dispozici lůžkoviny s povlečením, kuchyňky jsou vybaveny základním nádobím a chladničkami, topení je zajištěno dřevem (samosběrem, nebo dodá správce za poplatek).

- v okruhu kolem recepce a v restauraci je k dispozi WI-FI zdarma
- závěrečný úklid chat je již obsažen v celkové ceně!
- středisko je vzdáleno 300 m od jezera a je ze dvou stran obklopeno lesem.
- je to ráj dětí a rybářů.
- je zde také dobrá, vytápěná restaurace.

Je zde také sauna a možnost použití pračky.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

RESTAURACE:

Je zde také dobrá, vytápěná restaurace.

Ta je dále vybavena americkým poolem, šipkami a velkoplošnou televizí s možností sledování sportovních přenosů.

V osadě je možnost bohatého sportovního vyžití.

Můžete si zapůjčit: horská kola, lodě a různé hry (stolní tenis, ruské kuželky, pétanque, maxišachy, maxidáma, košíková apod.).

V recepci je možnost zakoupení rybářských povolenek a suvenýrů.

STRAVOVÁNÍ:

Restaurace JAF-Lipno o kapacite 80 míst se nachází přímo v areálu chatového střediska.

V nabídce jídel je zhruba 60 pokrmů z vepřového, kuřecího, krůtího, hovězího masa a ryb /hotových jídel i minutek/ + předkrmy, zeleninové saláty, přílohy, zmrzlinové poháry a dezerty. Dále nabízíme také nekolik bezmasých a dětských jídel.

Pro milovníky koní je zde k dispozici velká ohrada se zajištěním.

MOŽNOSTI V AREÁLU:

- pláž (250 m)
- půjčovna horských kol, loděk, koloběžek
- stolní tenis, ruské kuželky, petanque, maxišachy, maxidáma, americký pool, ...
- trampolína
- šlapací auta pro "dospělé" děti
- šplhací hrad
- rybaření (rybářské povolenky k prodeji na místě)
- sauna 

Celá oblast je naprosto bezpečná a je rájem dětí a milovníkům vodních radovánek. Zároveň pak samozřejmě patří hlavně rybářům. 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - 

- v osadě je 17 chatek:
LADA 2 a 3 - 2+1 lůžko
- nově adaptované přízemní chaty se dvěma lůžky a jednou přistýlkou v jedné místnosti. Je zde kuchyňský koutek s plynovým vařičem, chladničkou a základním nádobím. Tekoucí studená voda v kuchyni, splachovací WC a umyvadlo s teplou vodou - vchod z verandy.

LADA 1 a 4 stejné, jako Lada 2-3, ale má sprchu - vchod z verandy

ceník

ŠUMAVANKA - 2x2+1 lůžek
- přízemní chata s jednou dvoulůžkovou miniložničkou, další dvoulůžkovou ložnicí pod uzavřením, obývací pokoj s krbem a jednou přistýlkou. Kompletní sociální zařízení (sprcha, splach. WC, umyvadlo), dobře vybavená kuchyňka s teplou vodou a plynovým dvouvařičem. Velká, otevřená veranda se zahradními křesílky. V chatě je ústřední topení na plyn s provozem na mince

ceník

FLORIA - 2x2 +2 lůžka
- dvě dvoulůžkové ložnice v patře + samostatný WC, 1 přistýlka v patře, jedna přistýlka je v obývacím pokoji s krbem a velkou verandou. V přízemí je též kuchyňka a kompletní soc. zařízen. Vytápění krbem nebo ústředním topením na plyn s provozem na mince

ceník

FLORA - 2+2 lůžka
- patrové chaty s jednou dvoulůžkovou ložnicí a jednou přistýlkou v patře a s další přistýlkou v obývacím pokoji v přízemí. Zde je také malá kuchyňka s plyn. vařičem, sprchový kout s teplou vodou a umyvadlem a separátní splach. WC. Voda v kuchyni je jen studená. Topit je možné v kamnech nebo plynovým ohřívačem s provozem na mince (pouze v obývacím pokoji). Ložnice není vytápěna! Obývací pokoj je spojen s velkou verandou se zahradními křesílky.

ceník

TEREZA - 11 - 1x2, 1x3+1 lůžko, TEREZA 12-14 2x2+1 lůžko
- patrové chaty s jednou dvoulůžkovou miniložničkou a s jednou dvoulůžkovou ložnicí v patře (v chatě č. 7911 s třílůžkovou), v přízemí je obývací pokoj s krbem a jednou přistýlkou. Zde je rovněž vybavená kuchyňka a kompletní sociální zařízení se sprchovým koutem, umyvadlem a odděleným WC. Topit je rovněž možno v celém objektu ústředním topením na plyn s provozem na mince. Obývací pokoj je spojen s velkou verandou se zahradními křesílky.

ceník

GIZELA - 2+2 lůžka
- je uzpůsobena pro invalidního občana na vozíku s doprovodem. Příjezd k chatě je zcela bezbariérový, sociální zařízení je rovněž zařízeno pro občany se sníženou pohyblivostí. V chatě je jedna dvoulůžková ložnička s běžnými lůžky, ve větším obývacím pokoji je jedno lůžko zvýšené (pro potřebu vozíčkáře) a další lůžko pro doprovod. V chatě je dále kuchyňský kout s dvouplotýnkovým plynovým vařičem. U chaty je velká, krytá veranda. Topit je možno v krbu nebo ústředním topením na plyn s provozem na mince.

ceník

KOUDELKA - 2x2+1 lůžko
- nově rekonstruovaná velmi kvalitní chata se dvěma ložnicemi a WC v patře a jednou přistýlkou v obývacím pokoji.V přízemí je vybavená kuchyňka s dvouplotýnkovým vařičem a chladničkou a sociálním zařízením se sprchou s teplou vodou. Obývací pokoj má krb na dřevo a verandu. Vytápění je možné plynovým ústředním topením s provozem na mince.POZOR!!! Chaty FLORA, TEREZA a NÁBYTEK mají příkrá schodiště do patra!

ceník

KEMPOVÉ CHATY PRAD
v osadě jsou celkem 4 chatky á 2+1 lůžko
- Starší kempové chatky s jednoduchým vybavením. V chatě č. 1 a 6 je jedna místnost se spacím koutem, kde jsou dvě dvoulůžkové palandy a kuchyňská linka s dvouplotýnkovým vařičem a chladničkou. V chatách č. 4 a 5 je jedna místnost se dvěma lůžky, v pokoji s kuch. koutem je jedno lůžko. Voda není v chatkách zavedena a donáší se z nedalekého vodovodu. Záchod je společný, ale každá chata má svoji vlastní kabinku. Topení kamny na pevná paliva. Chaty jsou vhodné pouze pro nenáročnou klientelu.

ceník

ŠIMON

Patrová chata s jednou dvoulůžkovou ložnicí a jednou přistýlkou v obývacím pokoji. Je zde kuchyňský kout s plynovým vařičem, sprchový kout s umyvadlem a separátním WC. Topení je možné buď v krbových kamnech v obývacím pokoji, nebo elektrickým topením s provozem na mince v celém objektu. Obývací pokoj je spojen s velkou verandou, zařízenou zahradním nábytkem.

Chata je nejblíže k pláži!

ceník

K DISPOZICI, VYBAVENÍ:

- restaurace s celodenním provozem
- sauna
- TV v restauraci
- pro děti řada atrakcí, jako šlapací auta pro "dospělé" děti, trampolína, šplhací
věž, prolézačky apod.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  

CENÍK UBYTOVÁNÍ 2022:

kliknutím na odkaz
podrobný ceník

Aktivity

MOŽNOSTI V AREÁLU:

- pláž (250 m)
- půjčovna horských kol, loděk, koloběžek
- stolní tenis, ruské kuželky, petanque, maxišachy, maxidáma, americký pool, ...
- trampolína
- šlapací auta pro "dospělé" děti
- šplhací hrad
- rybaření (rybářské povolenky k prodeji na místě)
- sauna

Doprava

Doprava vlastním automobilem

Tip

Při zprostředkování pobytu více než 20.osob min. na 3 dny, poskytuje CA provizi. To neplatí pro ubytování v době od 29.06. do 03.09..