Vltavanka - sportcentrum spol. s r.o.

Županovice 47, Dobříš ( Zobrazit mapu)

+420 318 595 341, +420 736759792
Poslat dotaz

Kongresy

Poloha

Přímo na pravém břehu vodní nádrže Slapy.

Popis

UBYTOVÁNÍ
Stylová restaurace a penzion s celoročním provozem ležící na břehu Slapského jezera nabízející ubytování, stravování, půjčování kol, lodí, šlapadel a potápěčské výstroje.

Součástí areálu je i travnatá pláž s nohejbalovým a dětským hřištěm. Součástí areálu je i penzion s 10-ti pokoji pro 2-5 osob, jeden pokoj pro 10 osob a školící místností pro cca. 40 osob.

Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení. Vltavanka - sportcentrum tak nabízí ideální podmínky pro rodinou dovolenou, firemní akce, svatby, oslavy, sportovní soustředění apod.

Dále nabízíme možnost výletů po vodě s člunem o celkové kapacitě 12 osob.

STRAVOVÁNÍ
Vedle tradičních českých jídel a minutek připravujeme i speciální nabídky, např.: zabijačkové hody, mexickou kuchyni, pokrmy z darů moře, koktejly apod.

Pro návštěvníky je připravena letní terasa s možností grilování

Aktivity

- turistika
- cykloturistika
- yachting
- sportovní lezení
- sportovní potápění - v našem areálu se nachází plně vybavená potápěčská základna klubu Vodní svět, nabízející ideální zázemí nejen potápěčským klubům. Nabízíme možnost získání potápěčské licence a zvyšování kvalifikace.
- v rámci vypsaných termínů nebo v případě zájmu většího počtu osob (min. 15 osob) nabízíme možnost získání licence vůdce malého plavidla

Doprava

vlastní - autem
bus: Dobříš - Županovice

Tip

- různé společenské a sportovní akce probíhají celoročně, více info aktuálně na našem webu www.vltavanka.cz